Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanynak van pasija, de akkor mite volt ez az egesz?

Figyelt kérdés
6 hete kb voltam bulizni,lattam hogy nez egy lany aki a baratnojevel volt.Egyre jobban kozeledtunk vegen mar egymashoz ertunk,elakartam vele kezdeni tancolni,atakartam karolni a derekanal,de a lany ellokte a kezeimet..elmentem inni egyet,visszamentem es ugyanugy nezett jott kozelebb en is kozelebb,de nem csinaltam mar semmit,nem mertem.Voltam 2 hete egy buliban ahol ismet ott volt a baratnojevel,lattam hogy vegig nez de nem neztem oda,lattam h elmennek mosdoba a baratnojevel,meg volt veluk egy fiu akit en is ismerek.A srac odault a mosdo ele en is leultem melle.Kijottek es a lany odaszolt,hogy jajj veled tancoltam a multkor igy nevetve,mondom jaaa igen. Elmentek tancolni egy percre ra,utana elmentem en is es ott moslygott meg nezett. Aztan egy ido utan beutott a pia elkezdtem kiabalani haverokkal igy hulyesegbol aztan odaszolt hozzam ezzel csak leegetem magam,en erre azt valaszoltam leszarom.Par napra ra rairtam hogy bocsi hogy bunko voltam,beszeltunk egy 2 orat messengeren,kerdezte megyek e hetvegen is buliba,mondom igen kerdeztem te is jossz? Felelte hogy igen,aztan lassan elkoszont tolem,hoy akkor majd ott tali.Mire veljem ezt,igy hogy tudtommal van baratja? Hogyan alljak hozza legkozelebbi bulin? Hagyjam,vagy tegyek valamit? Lanyoknal mi ez hogy van palija de igy erzem hogy valami van..Mi ez az egesz?
2018. jún. 7. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is legyél benne biztosgy van barátja, mennyi ideje, mennyire komoly. Kérdezz rá akár. Ha megtudod a biztos igazat, akkor könnyebb döntened, hogy hogyan viselkedj vele.

Szerintem ne nyomulj, ha leszarod akkor az böki a csőrét pozitív értelemben rád nézve.

22/N

2018. jún. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban barátként közeledj hozzá. Aztán utána minden jön magától. Megismered közben, mesélni fog olyan dolgokról amit tudni szeretnél, pl.: a kapcsolatáról.
2018. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy mar nagyon erdekel, es elsulhet rosszul is,ha o nem szeretne semmit en meg mar oras szinten gondolok ra,csak nem tudom miert
2018. jún. 7. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Kezdettől fogva csak hülyített téged a csaj. Hizlalja az egóját, hogy érdeklődsz iránta.
2018. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van barátja,akkor 4-esnek igaza van,csak egotuningra kellesz. De amugy meg én a helyedben megkérdezném,hogy kapcsolatban van-e. (Nekem mondjuk alapból ez az egyik elsö kérdésem,ha akarok valakitöl valamit.) Hátha rosszul tudod és szingli.
2018. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!