Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én gondolom azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom azt, hogy minden kicsit is vonzó lánynak kivétel nélkül van pasija?

Figyelt kérdés

És most nem elsősorban erre a kategóriára gondolok: [link]

hanem a tök átlagos lányokra pl.: [link]

Mondjuk ez a csaj is egy kicsit átlag felett van (attól függ, hogy milyen pasi szemszögéből tekintjük, mert nekem pl. ő is álomkategória), na mind1.

Na nem mintha én érintett lennék ebben a kérdésben, mert átlag alattiként még sosem volt kapcsolatom, de sokszor belegondolok, hogyha egy álompasi/egy pénzes alfahím lennék, lehet akkor is azzal a szituációval találnám szembe magamat, hogy szép barátnőm (vagy akár átlagos is) csak akkor lenne, ha elcsábítanám őt a jelenlegi pasijától, ami ebben a fiktív szituációban vszeg nem lenne probléma, de már egy tök átlagos férfinak (~180 cm, 80 kilós férfias sportos testalkat, átlagos arc, átlagos egzisztencia) lehet komolyabb nehézséget jelentene. Érdemes még megjegyeznem, hogy nagyon sok olyan átlagnál jobb kinézetű férfi ismerősöm van, akinek totál átlagos barátnője van és ha a fenti gondolatmenetet veszem alapul, akkor szerintem helytálló az a megállapítás, miszerint nemhogy az átlag alatti pasiknak, de nagyon sokszor még az átlagos szintet megütő férfiaknak is nagy problémát jelent a társkeresés. Most tényleg olyan nagyok lennének az igényei a nőknek vagy komolyan ennyi kevés szép/átlagos lány élne ebben az országban? Ugyanis őszintén megmondom, nekem egyértelműen feltűnt (és a haverjaim is konstatálták ezt a saját tapasztalataik alapján), hogy az átlagos női ismerőseinknek is jóval "minőségibb" barátjaik vannak, mint akik hozzájuk "illene", a szép női ismerőseimről pedig nem is beszélve. Remélem senki nem sértődik meg emiatt, de szebben sajnos nem tudtam megfogalmazni. Szóval olyan érzésem van, mintha a híresen szép magyar lányok rendesen el lennének látva jó pasikkal és így már idő előtt, szinte minden csajnak sikerül megtalálja a hozzá való társat, a többi átlagos férfi pedig vár az adandó alkalomra (szakítás), az átlag alattiak pedig kiesnek ebből a "folyamatból", de ha mégsem akkor nagyon kevés esélyük van. Csak én látom így?



2016. máj. 27. 15:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
59%

Nem csak te,sokan vagyunk még akik így látjuk.Üdv a klubban,ez a valóság...

24/F

2016. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Tök átlagos? :D Nekem a második képen lévő lány jobban tetszik, mint az elsőn lévő.
2016. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%

Idén eddig 6 lánnyal szexeltem, mindegyik kb abban a kategóriában volt kinézetre, amit te mutattál. Nem emlékszem hogy bármelyiknek is lett volna barátja, inkább egy-kettő olyan volt, aki azt szerette volna ha én leszek a barátja.


" (~180 cm, 80 kilós férfias sportos testalkat, átlagos arc, átlagos egzisztencia)"

Én 195 cm, 95 kg, sportos-vállas testalkat, jóképű arc, csóró vagyok.


23/F

2016. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
71%
Én ezt úgy mondanám, hogy csak annak a nőnek nincs pasija, aki nem akarja, hogy legyen.
2016. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
Jól gondolod, mondhatjuk úgy is, hogy ki van nyalva a sggük minden szempontból. A pasik egy bizonyos százalékát adogatják egymásnak, szint alá nem mennek, persze ez a szint nem olyan, mint nálunk.:) Épp azért, mert irgalmatlan verseny van értük, megtehetik. Dobják az aktuális kant, 1 hét után már mással vannak.
2016. máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
56%
Az első képen lévő lány láttam már szerteszéjjel a világban 47981247-szer. Így a második nekem is jóval szimpatikusabb, bár őt is láttam már egy pár százszor.
2016. máj. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
#3: Te most konkrétan ezzel mit akartál mondani?? Már csak a számaid alapján is te egyértelműen átlag feletti vagy, úgyhogy nem meglepő amit írtál. Vagy csak felvágni jöttél ide? Mert akkor nagyon rossz helyen jársz!
2016. máj. 27. 15:56
 8/30 anonim ***** válasza:
33%

7:

Azt akartam mondani, hogy átlagosnak tartom magam és nagyon nem tapasztalom azt, hogy minden lány foglalt. Csak mert magas vagyok és kicsit jóképűbb az átlagnál még nem vagyok annyira szuper pasi. Pl a top 10%-ban tuti nem vagyok benne.


Az ismerkedési módszerem annyi, hogyha megtetszik egy ismeretlen lány a buszon/utcán/boltban/suliban, akkor odamegyek hozzá és leszólítom. Havi szinten úgy 20-30 lányhoz megyek oda ismeretlenül beszélgetni. Bulizni, éjszakai szórakozóhelyekre egyáltalán nem járok.

Szerintem csak sokat kell próbálkozni és aztán majd jönnek a sikerek. Ha nem mész oda havi 30 lányhoz ismeretlenül ismerkedni, akkor nem is próbálkozol igazán.

2016. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Pedig hidd el, jóval átlag feletti vagy. A nőknek ez a nem hivatalos prioritási sorrendje a párkeresésre vonatkozóan: Magasság, Sportos/férfias testalkat, jóképű arc, stabil egzisztencia.

Ha az első 2 kielégíti az igényeket, akkor simán van esély az átlagos csajoknál is, ha pedig az összes megvan, akkor nincs értelme parázni és a probléma okát a fejben kell keresni. Rengeteg olyan férfit ismerek, akik hiába csinálták meg a saját karrierjüket, még csak nem is észveszejtően rondák, hanem átlagos az arcuk, de a testalkatuk jóval átlag alatti (alacsonyak esetleg soványak/kövérek) és szinte egy legalább átlagos nőnél sem volt esélyük, hiába a csillogó vagyontárgyak, ha a nő a hús-vér külsőbe lesz szerelmes.

2016. máj. 27. 16:17
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
Jól gondolod, plusz a normális lányoknak is kivétel nélkül van pasijuk, függetlenül a kinézetüktől.
2016. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!