Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, aki 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, aki 12 éves kora óta cigizik - jogosan akadtam ki ezen?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, és kiderült, hogy 12 éves korától cigizik (ma már napi 1 dobozzal).


Ezen eléggé kiakadtam - alapvetően nem attól hogy cigizik (sok ismerősöm 16-18 éves korától alkalmanként vagy napi pár szálat elszív, sokan azóta le is szoktak), nem is a pénz zavar, sokkal inkább az egészsége (illetve a saját egészségéhez való hozzáállása), a családi háttere (szülei is cigiznek, régóta tudják).


Ő 25 éves, én 27, és én egy párkapcsolaton belül már számolok vele, hogy hamarosan gyerekeket szeretnék...

Másrészt belegondolva ha a gyerekem is tizenéves lesz, nem feltétlenül a legjobb példa hogy az anyja 12 évesen már cigizett és a szülei engedték...


Jogosan akadtam ki, vagy túlreagálom a dolgot? Szerintetek mennyire lehet ez zavaró a jövőre nézve?


2018. jún. 8. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Túlreagálod. Az ő teste, az ő döntése, ha szerenté szívni, akkor szívja csak. Nem mondom, hogy nálam kizáró ok lenne, ha valaki dohányzik, de tekintve, hogy rendszeresen sporotolok, próbálok egészségesen élni, jobban örülnék, ha a párom is hasonló gondolkodású lenne.

Neked kell eldöntened, hogy mennyire fontos nálad a dohányzás. Anyukám 20 éve csinálja, mégis teljesen normális ember, egészségügyileg nincs ilyen jellegű gondja szerencsére, illetve én sem szoktam rá, pedig majdnem mindenki dohányzik a családban. :)

2018. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még csak ismerkedtek, gondolom ez még nem olyan mély dolog köztetek, így nyugodtan szakíthatsz vele. Rengeteg nem dohányzó szingli csaj van ám még:)
2018. jún. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha eljutnátok a gyerekvállalásig,ùgyis le kéne szoknia. Akkor meg nem mindegy? Senki se tökéletes.
2018. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

még csak ismerkedtek. nem gondolod, hogy előreszaladtál a majdani szülői példamutatással?


amúgy nincs jogod kritizálni. ha megkapargatjuk a múltadat, biztosan előkerül 1-2 szégyenletesebb momentum.

2018. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En dobnam, rengeteg olyan gyerek van aki emiatt koraszulve jon vilagra, es nem nagyon tudjak letenni terhesen sem a cigit. Az exem cigizett 3 evet k..rt el az eletembol, kifizettem a 40 ezres leszoko programot, de nem birta letenni.En szakitottam vele, most terhes a parom, es koze nincs a cigihez , nem is volt soha!Nem budos, szep a bore, egeszseges es nem krahacsol...hidd el nem dohanyzokent kinszenvedes ezeket elviselni. 34/F
2018. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kiakadás sztem nem jogos, mert neki nincs semmi elszámolnivalója veled kapcsolatban, hiszen még ismerkedtek. Jogos az, ha emiatt te megszakítod a kapcsolatot, mert nem fér neki bele.
2018. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiakadni felesleges, dobni ér. Nekem sem kéne olyan nő, aki ennyire szarik a saját és a leendő gyereke egészségére.
2018. jún. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem sem, arrol nem beszelve hogy egy penznyelo amugy is..12 evesen cigizni?? jo koran kezdte a zullest!!!....foleg majd idos koraban amikor emiatt elviszi a rak, akkor ott maradsz egyedul a gyerekkel. ...na kossz
2018. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából az akaszt ki, hogy nagyon korán kezdte - 12 évesen ami ugyebár általános 6. osztály (nálunk általános sulinkba csak hárman cigiztek, mind nyolcadikosok, és abból kettő cigány, a harmadik meg titkolta otthon).


Másrészt az akaszt ki, hogy ennyire nem törődik az egészségével? - Természetesen mikor belekezdek egy párkapcsolatba, számolok vele, hogy lehetnek gyerekeink... és itt jön képbe, hogy mi van ha nem akar/tud leszokni terhesen... illetve a gyerekeknek sem túl jó példa (az ő szüleit nem ismerem, de ha a 12 éves lányuknak engedték hogy cigizzen... nem a legfelelősségteljesebb szülők).

2018. jún. 8. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!