Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen olyan fiúval csókolózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olyan fiúval csókolózni aki cigizik?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

okádék...


gyűlölöm a bagót

2014. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én olyan nővel csináltam mindent, aki cigiik. Nem annyira jó, van egy fjta nem kellemes íze a cuccnak.
2014. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szar,büdös a szája
2014. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem félreértettétek a kérdést. Mivan ha a kérdező arra gondolt, hogy a fiú csókolózás közben cigizik?


Valószínű kicsit meleg érzés lesz :D

2014. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan, mintha egy hamutartóba dugnád a nyelvedet. (Próbáld ki és megtudod.)
2014. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor is rossz, ha nem állandóan szívja? Köszönöm a normális válaszokat és neked külön köszönöm 4. szerintem senki más nem tudja úgy értelmezni mint te.
2014. dec. 20. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:

első vagyok.


akármit csinál egy bagós, akkor is undorító. kilométerekről bűzlik. nem hiszem el hogy ez nekik olyan jó. messzire elkerülöm az ilyeneket

2014. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 homo ludensz ***** válasza:

Bagós fiú keressen bagós lányt és a fiú legyen gáláns hívja meg egy cigire a lányt s végén érzékien olvadjanak össze a bagós csókba.

Szerintem senkit nem kényszerítenek hogy olyan lány vagy fiú után koslasson akinek van olyan tulajdonsága amely a számára kiábrándító. Tudjátok:zsák a foltját....

2014. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Miért úgy ítélkeztek valaki felett, hogy csak annyit tudtok hogy cigizik?

Ez undorítóbb mint a dohányzás.

Nekem is a barátom szívja azt a sz..rt, de én nem.. És ezzel nincs is gond. Ha kicsit igényesebb a srác és gondol arra hogy ő most csókolózni fog, gyorsan bevesz egy rágót és kb minden meg van oldva. Én van hogy nem is érzem rajta. Egyáltalán.

2014. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mert már te is hozzászoktál, így persze hogy nem érzed. de attól ,még te is ugyanolyan büdös vagy hidd el (mindened átjárja az a bűz, a hajad/ruhád, mindened) aki egyáltalán nem dohányzik, és a környékén sincs olyan, az pillanatok alatt megérzi
2014. dec. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!