Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előnytelen külsejű férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnytelen külsejű férfiak mellé milyen nők illenének egy olyan jelen pillanatban csak fantáziavilágban, ahol találhatnának nőt?

Figyelt kérdés
Tehát elméletben ha nekik is lenne reális hozzáférési lehetőségük a másik nemhez, akkor milyen nők lennének melléjük valók?

2018. jún. 9. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Elonytelen kulseju nok.
2018. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az előnytelen külsejű nők is válogatnak elég erősen...
2018. jún. 9. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Es? A ronda gethak is valogatnak ostoba modon. A ronda nok is. Azt kerdezted h realis modon mi jarna nekik. Valaszoltam. Innentol kezdve logikus h a visszaja is ervenyes, a csoffadt noknek is csoffadt hapek jar.

Vagy azt a valaszt varod, h valamilyen univerzumba a csufsagos hapsiknak jono jar? Mert nem. Oruljetek egy belladonnanak, ahogy a ronda nok is oruljenek egy 30 kilos alkesz kukasfiunak.

2018. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
* En legalabbis figyelembe veszem, hogy a tipikis, hulyen kinezo, ronda emberek kb olyan ertelmi szinten is vannak atlagba.
2018. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Mit értesz előnytelen külsejű alatt. Egy 186 centis ronda arcú pasinak más kaliberű nőre van esélye, mint egy 170 centis vékony, még akár jóképű fiúnak. Előbbinek egy átlagos vagy husisabb alkatú és jellegtelen (de nem csúnya!) arcú nőre is simán van esélye, utóbbinak meg max egy önbizalomhiányos, elhízott és igénytelen nőcire.
2018. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Olyan nők, akik nem bánják, hogy a pasijuk csak saját maga sajnálásával tud foglalkozni.
2018. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Olyanok, akikkel a személyiségünk alapján összeillünk.
2018. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van sok olyan nő aki szerintem szép, sokak szerint meg nem. Szóval ez relatív. Volt olyan haver, aki egyenesen rondának mondott olyan nőt, aki nekem tetszett. Szerintem ha egymásnak tetszetek, akkor teljesen mindegy, hogy kívülálló emberek szerint hogy néztek ki.
2020. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!