Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon előnytelen külsővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon előnytelen külsővel érdekkapcsolatra azért van esélyem?

Figyelt kérdés
Találhatok olyan férfit, aki valamilyen érdekből összejönne velem? Mik lehetnek ezek? Főzök, mosok, takarítok, odaadó vagyok, bármit megteszek (szexuális téren is akár, de szerintem ahhoz nem nagyon lenne gyomra senkinek, hogy velem szexeljen). Kétségbe vagyok esve, 24 éves koromra még rám se nézett senki, és nem szeretnék egyedül meghalni :(
2018. ápr. 27. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha nagyon gazdag vagy lehetsz cukros néni.
2018. ápr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

És te mit teszel azért, hogy előnyös külsőt csinálj magadnak?

Az önsajnáltatáson kívül tettél már bármit is?

Szoktál elmenni futni? Milyen ruhákat hordasz? Szoktál szoknyát felvenni? Szép hosszú a hajad? Szereted magad? Hisz a külső kisugárzásodon nagyon meglátszik az, hogy milyen a viszonyod saját magaddal, meg úgy az élettel kapcsolatban.


Ha búvalb..szott vagy, akkor hogy várhatod el, hogy bárki is odamenjen hozzád?

2018. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha ráírsz Kábult Pumára, talán összejöhet valami.
2018. ápr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

Hány privátot kaptál?

Csajként nem lehetsz olyan ronda, hogy ne akarjon pár férfi. Mutass már egy képet...

2018. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 "Szoktál szoknyát felvenni? Szép hosszú a hajad?" 😂😂😂
2018. ápr. 27. 21:55
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Vam itt egy 41 %os srác aki vergődik. Nála tuti nyerő vagy.
2018. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Most mi bajod van? A pasik szeretik a szoknyát és a hosszú hajat a csajokon. Saját tapasztalat.

A kommentemen röhöghetsz, de te rinyálsz itt, nem én.

2018. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kopasz vagyok, és nem tudom, mi az a szoknya. Jézusom. Szerinted a ronda arcomat majd varázslatosan megszépíti egy SZOKNYA?
2018. ápr. 27. 22:28
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

#8

Igen, ha ráhúzod a fejedre.

2018. ápr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Akkor tanulj meg sminkelni b+.
2018. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!