Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány olyan nő van manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány olyan nő van manapság, akinek tényleg semmilyen férfi nincs az életében?

Figyelt kérdés
Azaz sem szexpartnere nincs, és párkapcsolata sincsen. Létezik egyáltalán ilyen nő, aki tényleg semmilyen szempontból nincs befolyásolva egy férfi által sem? Amennyiben nincs is valóban magányos nő, akkor ez közrejátszhat abban, hogy sok férfi nem talál soha nőt magának? Hiszen ha minden nő valamilyen módon befolyásolva van férfi által, akkor abból egyenesen következik, hogy nagyon jónak kellene lennie a férfinak ahhoz, hogy megközelithesse azt a nőt. Nem igy van?

2018. jún. 1. 14:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Egy csomó nőt ismerek, aki nincs se szexkapcsolatban, se párkapcsolatban. Aki így nem nyitott az ismerkedésre, az sokszor epekedik valaki után, akivel nem lehet semmi, de mással meg (jelenleg, amíg túl nem tetszi magát a plátói szerelmén) nem akar ismerkedni.
2018. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Hát bocs, de pár srác haverom meg egy apám van... És nem mondom, hogy befolyásolnak, de mindegyikük szavára jobban adok, mint egy olyan férfiére, aki épp a bugyimra hajt.


Amúgy ti intézitek el nagyon gyakran, hogy a nők belemenjenek ilyen hibrid kapcsolatokba. Nálam pl alapvető életszabály, hogy akivel szexelek, az nem marad többé az életemben, hacsak nem lesz a párom. Sem barát, sem szerető, semmilyen státuszban, mert ez így a legtisztább szerintem. Viszont ha tudnátok, hány olyan randim volt, amin a srác elkezdett ilyennel alkudozni meg szex után felvázolta, hogy ő nem akar igazán komolyat, csak néha járjunk össze meg dumáljunk meg minden. Azért kerül sok nő ilyen helyzetbe, mert sok esetben az egyéjszakást is úgy próbáljátok eladni nekik, hogy szerelmet hazudtok meg nem tiszta a keret. És nem sok nő húz olyan erős határvonalakat, mint én, hanem reménykedik meg tartogatja azokat, akikkel szexelt/szexelni fog, elvégre is "úgy beszélt velem, ahogy az ember a barátnőjével szokott". Nagyon kevés ember tud úgy szexelni a másikkal, hogy az egyértelmű is legyen, hogy csak annyi és legyen is benne tisztelet. És nagyon kevés ember tudja, mit akar, bár ez női oldalról is jellemző. A többség a szingli lét szabadságát és a páros élet szeretettség érzését és szexualitását akarja az életébe, elfogadni képtelen a szingli lét egyedüllétét és a páros élet kötöttségeit (vagy kötelékeit?), felelősségét.


Van ilyen nő, sok. De az páros lábbal rúg ki az életéből, ha szarakodsz meg bizonytalankodsz. Legalábbis én pont ezt teszem. Nem vagyok bérelhető lyuk, sem szeretetszolgálat.

2018. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem értem, hogy miért elképzelhetetlen egy ilyen nő/lány. 25 éves múltam, szexpartnerem soha nem volt, eszembe sem jutott, és egyetlen párkapcsolatom volt, de 2 hónapnál tovább nem bírtam, az is 24 éves korom után történt.

Ezt a harangjátékot viszont nem sikerült lekövetnem...

2018. jún. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem senkim nem szokott lenni két párkapcsolat között (többéves szünetekre kell itt gondolni), mégse vagyok ilyenkor nyitott társkeresésre. Amikor egyedül vagyok, akkor egyáltalán nem hiányzik a párkapcsolat, sőt, igazából inkább taszít a gondolata is. Az összes eddigi kapcsolatom úgy indult, hogy véletlenül ismertem meg, nem társkeresési szándékkal, de minél jobban megismerkedtünk annál jobban megfogott az illető, ehhez viszont hihetetlen összhangnak kell lennie. Ezzel igazából azt akarom mondani, hogy attól még, hogy nincsenek férfiak egy nő életében még nem biztos, hogy beéri az első jöttmenttel, aki felfigyel rá..
2018. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
48%

21 éves lány vagyok, nekem apám fog nagyon-nagyon rövid pórázon. Ha kell meg is ver.

Ezek után, hogy lehet pasim???

2018. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem olyan sok. A környezetemben lévő emberek többsége kapcsolatban van. A szinglik közül egy csomóan egyéjszakáznak. Mondjuk, kb. bármilyen kérdést is ír ki az ember, valaki odavágja, hogy sok ismerőse van így vagy úgy, szóval számszerűsíteném a dolgot: Egyetemi csoporttársaim: 9 lány, abból 7 kapcsolatban, 1 elég "bulis", 1 egyedülálló. Előző munkahelyemen az irodából: 7 nő, abból 2 házas, 3 kapcsolatban, 2 elég gyakran randizgatott. Egy haveri társaság, amibe nemrég kerültem és elég fix a tagok összetétele: 12 lány, 5 kapcsolatban, 3 szexkapcsolatban, 4 egyedülálló, de rendszeresen ismerkednek.

Általában azok a lányok, akik teljesen egyedülállók, epekednek valaki után vagy irreálisak az elvárásaik.


#2: Ha a férfiak tehetnek arról, hogy egyes nők ilyenek, akkor a nők tehetnek arról, hogy ennyi a megkeseredett férfi?

2018. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%

A férfiak tehetnek arról, hogy kb a felük, ha nem 70% szarba sem veszi a nőket és minden qljas kis taktikát meg hibridkapcsolatot bevet, csakhogy párkapcsolat nélkül dughasson. A nők meg hála nekik, bizalmatlanná válnak és elutasítóvá. Bennem is volt egy nagy adag undor régebben, pont azért, mert akár jóképű, akár átlagos, akár hangos akár csendes, valahogy az lett a vége, hogy nem alkalmas párkapcsolatra, de kúrni jó, meg beszélgetni is... És ez rendszerint akkor derült ki, mikor már volt egy sor udvarlâs meg igyekezet meg beleéltem magam.


Mára megbékéltem, de azért ameddig ti képesek vagytok elmenni a szexért és egy nő érzelmi vagy testi használatáért kötődés nélkül, az több, mint gyomorforgató. Nő ilyet nem csinál férfivel. Lehet, hogy van nő, aki anyagilag vagy máshogy kihasznál, ezt nek tudom... De hogy nem tesz ki titeket olyannak, hogy a legintimebb pillanat után szétaláz a f...ba meg tönkrecseszi a szexhez és a férfiakhoz való viszonyodat az undormány, gerinctelen viselkedésével, az biztos. Szerintem a legtöbb nő ezért tart ott, hogy egyre inkább nem vágyik a szexre.. És nem azért, mert bárki lányábrándként a fejébe vette, hogy lesz utána folytatás, hanem mert tényleg csak színészek vagytok és semmi sem szent sokszor, ha a farkatokról van szó.

2018. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lazy Lover ***** válasza:
35%
Nulla!
2018. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

#7: Tehát, mivel sorozatosan TE rosszul választottál férfiakat, ezért a férfiak 70%-a semmibe veszi a nőket? Cseréld ki a nemeket az írásodban. Az már sértő és általánosító lenne, ugye?

Amit leírtál egy megkeseredett általánosítás, aminek fele sem igaz és ráadásul szexista. A kérdésemre pedig nem válaszoltál.

2018. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%

7-es.

Ha ilyeneket választasz magadnak,vagy más nők,azzal saját magadat minősíted,mert akkor ez kell a nőknek. Vagyis nem pont ez,hanem hogy jóképű legyen a férfi,és onnantól teljesen mindegy mit csinál vagy mond... tudom,látom a mindennapokban is,hogy ez megy sajnos. És ezek között van sok "féreg",akik bizony kihasználják a nőket,de azok a nők is belementek a játékba,az a nagy helyzet.

2018. jún. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!