Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki miért nem képes elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki miért nem képes elhinni, hogy őszintén szeretik?

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt valaki tényleg mondja meg..jó lenne tudni
2018. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen én se tudtam elhinni.

Egész egyszerűen önértékelési problémáim voltak, szorongtam, depressziós voltam, gyűlöltem magam kívül-belül, és nem hittem el, hogy engem LEHET szeretni, hiszen magamban csak a rosszat láttam, és úgy voltam vele, hogy ugyan mit szerethetne bennem bárki, ha csak rossz tulajdonságaim vannak?

Szerintem ez mindig önértékelési problémákra vezethető vissza. Én pl azóta legyőztem ezeket a gondjaimat, és egyből elhiszem, hogy a párom szeret.

2018. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem tapasztalta még meg. Én sem vagyok rá képes. Az össze kapcsolatomban láttam az érdeket, hogy miért pont engem választottak. Egyetlenegy lánynál voltam képes elhinni, hogy tényleg a személyiségem miatt szeret. Vele úgy jöttem össze, hogy sokáig csak 1-2 rossz minőségű képet láttunk egymásról és a beszélgetésünk miatti kedveltük meg egymást.
2018. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert olyan mélyen gyökerező önértékelési gondjai vannak amik nem engedik, hogy ezt elhihesse. Plusz ha emellett megfelelés kényszeresre nevelték és állandóan bizonyítani akar emiatt az ia sokat jelent. Fél attól, hogy csalódni fog, vagy próbál majd kenyszeresen olyan lenni mint amilyenkent a másik megszerette holott ez lehetetlen. Az emberek a kapcsolatok hatására érik el a legnagyobb változásokat.
2018. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pl.: mert sokan átverték, játszottak vele, így bizalmatlanná válik. Vagy alapból nem volt megfelelő szülői minta.
2018. jún. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!