Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként melyiket fogadnátok...

Szülőként melyiket fogadnátok el, támogatnátok inkább? Ha a fiatok egy olyan lánnyal van, aki nem szereti, és csak kihasználja, vagy ha egy fiúval akivel tényleg őszintén szeretik egymást?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 15:37
1 2
 1/17 Nevem Panni válasza:
83%
Ha fiúval. Egyértelműen.
2016. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Juj! Ez nagyon bonyolult kérdés. A legfontosabb h boldog legyen, bármennyire is fájna h homoszexuális, még is èn hordtam a szívem alatt, én neveltem fel.
2016. okt. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
egyértelmű. egy fiúval akivel őszintén szeretik egymást.
2016. okt. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván a fiúval.
2016. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is inkább legyen boldog meleg, mint boldogtalan hetero.
2016. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

És a fiad is úgy gondolja, h a lány kihasználja?

mert ok, h te ezt látod, de ez nem bizt, h így is van

2016. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

6: A kérdés valószínűleg fiktív, de ha mégsem, valószínűbb, hogy a fiú meleg és nem a heteró barátnőt kifogásolják.


A kérdésre: egyértelműen a fiú.

2016. okt. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Az zavarna ha a fiam homoszexuális lenne. Az nem ha olyan csaj lenne mellette, aki kihasználná. Lássuk be ezt mi azért csak előnyös külsejű csajoknak hagyjuk, és a legtöbben osztva-szorozva racionálisan döntünk úgy, hogy egy anyagias punci lizingelése kellemes dolog, megéri az árát. Harmincas éveim elején volt pár szponzorált 20 év körüli anyagias csajom, megérték az árukat.
2016. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Inkább legyen fiúval.
2016. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Crisopher ***** válasza:
87%
Ez milyen hülye kérdés már. Ez nem így működik, hogy az embernek rossz a kapcsolata egy csajjal, és akkor inkább meleg lesz. Ez a kérdés nagyon ostoba. Ha valóban rossz a kapcsolata a csajjal, akkor szakítanak és keres egy másik LÁNYT. Ha pedig meleg, akkor meg eleve fiúval jön össze és nem lánnyal.
2016. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!