Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők hogy az őszinte férfiakat szeretik, miközben minden őszinte választ lepontoznak?

Figyelt kérdés
Na erre adjon valaki logikus magyarázatot. Azok a válaszok vannak felpontozva, ahol azt olvassák amit hallani akarnak, de annak semmi köze a valósághoz.

2018. jún. 11. 15:50
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%
Például?
2018. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%

Nem csak nok hasznaljak ezt az oldalt h feltunt volna...

Amugy meg "azt olvassák amit hallani akarnak" es h iszinten ugy gondoljak...?

2018. jún. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
es ha oszintenek azt a valaszt gondoljak*
2018. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
90%
És ez olyan rosszul esik neked, hogy a virtuális térben valaki (aki nem is biztos hogy nő) nem ért egyet a válaszoddal? Hidd el a valóságban felnéznek arra a férfire, aki nem azt mondja amit hallani akarnak (ők mennek a barátzónába), hanem aki kiáll a saját véleménye mellett.
2018. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
50%
Szinte mindenki elvárja az őszinteséget, aztán ha megkapja, akkor meg megsértődik, rosszul esik neki és ez nem cssak a nőkre vonatkozik. Egyébként meg nem értem miért erre az oldalra alapozod a feltételezésid, mert nem tudhatot, hogy ki kit és miért pontoz le vagy fel. Meg miért gondolod, hogy te vagy az, aki a valóságot látja és aki lepontoz vagy felpontoz, az meg nem. Mindenki másképp vagy más szemszögből nézi a dolgokat. Ennyi.
2018. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
92%

Például?

Én csak azokat a kommenteket szoktam lepontozni, amik irrelevánsak a kérdéshez (szó szerint "nem hasznos"-ak), és/vagy ok nélkül gyűlölködő, ártalmas, általánosító gyalázkodás az egész - azokat akkor is, ha én nem vagyok érintett, nem bírom az ilyesmit.

Egyébként két külön dologról beszélünk. Nálam pl alapkövetelmény az őszinteség, és itt nem csak a párkapcsolatra értem, hanem haverkodni, barátkozni se szeretek hazug emberekkel. Viszont ettől még nem érzem úgy, hogy minden őszinte ember összes gondolatával, véleményével egyet kell értenem, szóval simán lehet, hogy unszimpatikussá válik az illető, hiába őszinte.

2018. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
34%

A nőket is ugyanúgy lepontozzák, amikor bevallják pl., hogy mennyire könnyen kihasználják a férfiakat, ahelyett hogy értékelnék, hogy végre egyszer nem beszélnek mellé.


Senki sem szereti az igazságot, ha az fáj.

2018. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Nekem is az jön le, hogy az igazság fáj a legtöbb embernek. A legjobb válaszok nagyon sok esetben 0%-on vannak.
2018. jún. 11. 16:06
 9/45 anonim ***** válasza:
77%

Nem is biztos hogy nők pontozgatnak csak mivel az oldal felhasználóinak kb 2 harmada férfi:D

Amúgy meg ki nem szarja le? Pontozgassanak, ha ettől jobban alszanak. Csak azt felejtik el hogy a kutyát nem érdekli az egész kivéve őket:D Egyszerűbb lepontozni valamit mint konkrétan vitába szállni azért ahogy te gondolod, mert lehet hogy normális választ érvelést nem tud írni az igaza mellett:)


Indulj ki a szavazati jogból. Az is minden hülyének van, és van aki azt se tudja ki a pártjának a jelöltje de ha a pártja színeiben van akkor ő a best. Nem kell fenn akadni ilyen virtuális szaron mint ez az oldal:D Ha valakinek ez ad boldogságot hogy piros vagy zöld kezet ad, hát adjon és mosolyogjon magának mint a tejbe tök hogy ő nagyon sokat tett ezzel:D

2018. jún. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
27%

Itt ebben a kategóriában amúgy 80-90%-ban a durván lepontozott válaszok állnak közelebb a valósághoz, figyeld csak meg.


A nőknél pedig nem kell figyelni mit mondanak, mert mást mondanak és mást tesznek, mindig a gyakorlatot kell alapul venni, a többi csak önfényezés a részükről.


Itt pedig azért van több nő és azért pontozzák le a férfiak válaszait, mert többségében megkeseredett, otthonülős, férfiakra megharagudott teltkarcsúak gyülekezete az oldal. Meg az otthonülő kismamáké.

2018. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!