Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szűrjem ki az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szűrjem ki az olyan férfiakat akik csak azért akarnak hogy meglegyen a napi szex?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ezáltal jóval nehezebb egy nőnek az ismerkedés mint egy fiúnak annak ellenére hogy rengeteg jelentkező van, főleg társkeresőn, mert élőben egy átlagos nőt észre sem veszik.

Szóval azt tapasztalom hogy hiába sok a jelentkező legtöbbje úgy van vele hohy mindegy. Honnan fogom látni hogy ki az aki igazán akar...


2018. máj. 19. 21:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%
Ezeket mind interneten ismerted meg?
2018. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem mind de mindegyiknél kiderült hogy azért volt velem....
2018. máj. 19. 21:34
 3/24 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem látszik. Ha mindig arra utal a beszélgetések közben, másról nem nagyon akar beszélni, ha ismermedéskor nagyon hamar arra akar rátérni. Találkozások után nem keres vagy nem eléggé érdeklődik irántad. Persze ezek csak általánosságok. De sok pasi azért elég korrekt és megmondja hogy ő csak laza kapcsolatot akar. Ha viszont így van, nagyon kevés az esély hogy átforduljon komolyabbra.


27/N

2018. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
34%
Nem másfél óráig, hanem mondjuk minimum másfél hónapig kéne ismerkedni, bár szerintem ez is röhejes időintervallum, hogy kiismerd a másikat. Ja és nem netes szarakodásokról beszélek.
2018. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
3. Mindegyik komolyat akart együtt is voltunk három hónapig c de mindig csak szexelni akart éreztem hogy csak azért van velem, mikor szóvá tettem bevallotta
2018. máj. 19. 21:38
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy olyan is van, aki csak szexre megy, de ravasz és úgy tesz, mintha többet akarna. Az ilyenek színésznek is elmennének. Meg kell tanulni nem a szavaknak hinni, hanem a tetteknek. Bár még így sem lehetsz mindig biztos benne..
2018. máj. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Úgy érzem emiatt egy ronda kövér férfinak is könnyebb a TÁRSkeresés mint egy átlagos lánynak
2018. máj. 19. 21:42
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mondjuk én is jártam így általában tudják mivel lehet levenni a nőket a lábukról. Ezek az emberek általában jóképűek vagy nagy az önbizalmuk, tudják hogy nyerők a nőknél. Persze sosem lehetsz biztos, de talán a szerényebb egyszerűbb pasiknál kellene megpróbálni.
2018. máj. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Hidd el olyannak is adtam esélyt, normális volt, szimpi volt, de kiderült mellettem ismerkedett mert csak egy biztos lyuk voltam neki
2018. máj. 19. 21:46
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Hány éves vagy?
2018. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!