Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külső/belső tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső/belső tulajdonságok azok, amik nagyon megtudnak fogni? Mennyire találjátok ezeket gyakorinak?

Figyelt kérdés
Találtatok ilyen tulajdonságokkal rendelkező párt?
2018. jún. 11. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem találtam. Számomra a legfontosabb az érzelmi biztonság bár ez nem annyira tulajdonság. De talán olyanok beletartoznak mint az őszinteség, odaadás, elfogadás stb.


Külső tekintetében nekem a visszafogottabb stílus tetszik de ez megint nem annyira tulajdonság.

2018. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Esetleg még a nemet és kort is hozzáírnátok?


#1: Azt mondod, hogy nincs őszinte és odaadó nő/férfi?

2018. jún. 11. 19:37
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

160-180 cm, 50-70 kg közt magassághoz arányosan. Hosszú barna/szőkésbarna/szőke egyenes vagy hullámos haj, barna/zöld szemek. Széles csípő, kicsi vagy közepes cicik (70B - 75A-B), kerek, pörge közepes vagy nagyobb popsi. Hosszú egyenes lábak, karok. Formás lábfej, lábujjak, boka, kicsit izmos vádlikkal, formás kézfej, vékony, hosszabb ujjakkal, lapos, széles körmökkel lábon, kézen.


Kedves, ragaszkodó, odaadó, izgalmas, humoros, játékos, fantáziadús, hűséges, gyermekien naiv, kíváncsi, olvasott, tanult, művelt, sportot kedvelő pl. futó, bicikliző, túrázó, szenvedélyes, alkalmazkodó, intellektuális, romantikus, türelmes hozzám, gondoskodó, érzelmes, támogató stb.

2018. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Nem mondom, hogy nincs. Azt mondom, hogy én nem találtam olyat aki velem odaadó lenne.


F

2018. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
#3, vannak ám elképzelések 😂😂😂
2018. jún. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Szep mosoly és igenyes szakall vagy borosta. 180cm legalabb. A testalkata legyen arányos.


Belsoleg: Magabiztos, celtudatos, elvekkel rendelkezo, intelligens. Nyitott legyen a vilagra, szeressen filozofalni. Legyen kicsit hulye is, jó ertelemben.


21/N Én sajnos meg nem talaltam ilyet. De turelmesen varom. :D

2018. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
# 5: Tulajdonképpen mi a problémád?
2018. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Külsőleg nincs ilyen, illetve nagyon sok dolog van. A kiszemelteim elég széles skálán mozogtak (alacsony/magas, barna/szőke/fekete, szálkás/macis/átlagos, stb). A párom magas, vékony, szőke.


Belső tulajdonság, ami fontos, hogy sok dologban hasonlítsunk, meglegyen az összhang. Hasonló humor, jövőbeni tervek, világnézet, ilyesmi. Fontos, hogy intelligens, odaadó, kedves legyen a másik. Nem is nagyon akarom ragozni, csak annyi, hogy hasonlítsunk a legtöbb dologban.


Nem egyszerű találni ilyet, de sikerült. Barátságból alakult a mi kapcsolatunk.


22n

2018. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Én sem értem, mi a gondja. Manapság már az is baj, ha támasztunk némi igényt, határozott elképzelésünk van e téren is, fejlett ízlésvilágunk van? 🤗

#3

2018. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A #3-as hozzászólással értelemszerűen az volt a probléma, hogy az illető részben ugyanazokat is leírta. Pl. legyen az illető olvasott és tanult. Ez egyenlő azzal, amit később leírt, hogy legyen művelt és intellektuális.


#4: Sajnálom és sok sikert :/ Szerinted miért nem találtál még ilyen embert? Olyan ritka az, aki ilyen alapvető dolgokban megbízható?


#6: Melyik tulajdonságot szokott ezek közül általában hiányozni? A türelem rózsát terem! :D


#8: Szóval, nálad nincs semmi extra plusz? Melyik dolgot találtad meg a legnehezebben? Gratulálok hozzá! :)

2018. jún. 11. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!