Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy jóképű, magas fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű, magas fiúnak miért nem volt még barátnője 21 évesen?

Figyelt kérdés

Sokunknak tetszik, és sokáig azt gondoltuk róla, hogy azért tűnik olyan zárkózottnak és felületesnek, mivel egy óriási egoista. Később azonban kiderült, hogy nagyon önbizalomhiányos, és nem mer csajozni sem. Még most sem értem igazából, hogy miért. Mivel én közelebbi kapcsolatba kerültem vele így volt olyan szituáció, amikor megkérdeztem, de nem tudott/nem akart rá felelni. Nem csak a külső, a belső tulajdonságai is jók, így kicsit érthetetlen, mert nem 16 éves már.

Szerintetek mi lehet a problémája egy ilyen személynek?



2018. jún. 2. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pontosan az, amit leírtál és mivel én is ilyen cipőben járok mint ő ezért ez elég meglepő. Miért nem jelzitek neki akkor, az borzasztóan sokat segítene, ha valami pozitív visszajelzést kapna (jóképű/tetszik másoknak). Az is gyakori még ha el is beszélget csajokkal, hogy nem meri az első komolyabb lépést megtenni, mert fél, hogy úgyse gondolhatja komolyan a csaj hogy vele akarna kapcsolatot.
2018. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Megtettem, meg is mondtam neki feketén-fehéren. Ráadásul olyan szituációban, ami minden férfi álma...

Azt is tudja, hogy bejön a lányoknak, nem is egynek, mégis ilyen kis mulya.

2018. jún. 2. 21:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet,homokos,csak nem meri felvállani és ezért játsza el a mulyát a csajokkal szemben.
2018. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
#1 vagyok. Ha ez van, akkor tényleg nem mer semmilyen kezdőlépést tenni/ valami teljesen ismeretlen baja van/ nagyon balfék már bocs, én bármit megtennék egy ilyen helyzetért már :D
2018. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
van valami problémája saját magával valós vagy képzelt és azt gondolja, hogy ez másnak is probléma
2018. jún. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem is az a gondom hogy onbizalomhianyos vagyok jokepunek nem mondanam magam szerencsés a srác és bura is, szabad kérdezni hogy milyen szitu volt az aamiben elmondtad neki a dolgokat? H mi volt az az álomszitu? Akar privatban is ha ugy jobb

22F

2018. jún. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy egyszerűen nem akar kapcsolatot?
2018. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez azért kicsit így meredek. Nem hiszem, hogy egy normális ember ennyi idős korban nem vágyik ilyesmire.
2018. jún. 5. 08:01
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy az van amit már írtak ( homo) vagy nem is jóképű. Te úgy beszéltél vele hogy ha van kedve akkor mehet a menet? Mert a “ szuper pasi vagy és bár én foglalt vagyok, bárki mást megkaphatnál” szöveg felér egy “ hajrá Kovácsnéni” biztatással. Ha pedig tényleg úgy van ahogy mondod akkor meg is érdemli a sorsát. Kegyes volt hozzá a sors de nem él vele: balfék
2018. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is többen mondták már, hogy helyes vagyok, nincsen baj a külsőmmel. De mégsem hiszem el. 19/F
2018. jún. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!