Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen külső/belső tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső/belső tulajdonságok azok, amik nagyon megtudnak fogni? Mennyire találjátok ezeket gyakorinak?

Figyelt kérdés
Találtatok ilyen tulajdonságokkal rendelkező párt?
2018. jún. 11. 19:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10


Nem tudom, hogy ritka-e vagy sem. Sokszor árultak el és vertek át de nem hibáztatok érte mást. Meglehet, hogy ennek az az oka, hogy egy roncs vagyok. Roncs vagyok lelkileg, roncs vagyok mentálisan és egészségem is a padlón hever. Bár ezek a dolgok nem látszanak eleinte, de idővel általában fel lehet őket fedezni és olyankor általában jön aminek jönnie kell.

2018. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szakállas/borostás, 180cm+ , nem túl vékony, inkább átlagos vagy férfiasabb testalkatú, kék vagy zöld szem.

Értelmes, humoros, megbízható, empatikus, magabiztos a "kisugárzása".


Igen találtam, nem túl gyakori, de azért előfordul. Hozzáteszem, ez csak ideál, külsőleg ettől teljesen eltérő is szóba jöhet, és volt is.

2018. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Külsőre: Hosszú szőke haj, kék szem, játékos mosoly, átlagos testalkat, max 180 centi.

Belsőre: Legyen tájékozott a világról lehessen vele bármiről beszélgetni, szeressen olvasni és sportolni, tudjon komoly lenni de legyen játékosan h*lye néha, legyen humorérzéke, élvezze az életet, nem akarom hogy folyton együtt legyünk de társaságban is legalább néha öleljen meg, és ha műszaki beállítottságú az nagy plussz.

Ja és mindegy hogy fiú vagy lány. 23/L

2018. jún. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem extra plusz az, hogy hasonlítsunk :D vagy nem tudom, kevés olyan embert ismerek alapból aki nem szeret bulizni, táncolni, nem cigizik, szeret természetet járni, érdekli az irodalom, történelem, filozófia, lehet vele hülyéskedni, és még csomó olyan dolog, amit nem tudok hirtelen így felidézni. Sablonosnak tűnik, de a környezetemben sokáig nem volt ilyen srác, aki szingli is lett volna és kölcsönösen vonzónak találtuk volna egymást.


(#8 vagyok)

2018. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

Ami nagyon megfog egy emberben, nőben és férfiban, ha nem érdekli mások véleménye. De ezt nem bunkón teszi, hanem szabadon.


Akinek maga miatt van önmagával szemben igénye dolgokra. Nem mások befolyásolják. Nem azért szeret valamit, mert azt kell szeretni, vagy mert az ellenkező nem ezt várja el, hanem mert ő őszintén szereti. És mindegy, hogy az ciki vagy nem, mert ha teljes szívvel csinálja, akkor nem tud ciki lenni. Nem úgy akarja kifejezni az egyéniségét, hogy pl. fújol a Marvel filmekre, nem utálkozik, nem néz le másokat. És pont mivel nem akar megfelelni másoknak, másoktól sem várja el, hogy bárkinek meg akarjanak felelni.

2018. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%
Te sötétben bújkáló, mindenkire retardot kiáltó reszkess és olvasd el a 15. választ!
2018. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem találok olyan tulajdonsággal rendelkező nőt, aki nekem tetszene.

Belső: önbizalma van, aki megválogatja, hogy kivel gyengéd (pár személy), érdekli a világ eseményei, együttműködő, tud bohóckodni, kedveli a lábfétises dolgokat;

Külső: átlagos testalkat, szép lábakkal.

2018. jún. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
a nőket csak a pénz hajtja
2018. jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!