Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Hol tudnék ismerkedni?

Nem járok szórakozni, így csak az internet marad.


2018. jún. 13. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én Badoo-n próbálkozom. De itt is próbáltam már... de csak próbáltam. FB is jó ötlet, csoportok tagjait is szoktam böngészni hátha van olyan lány aki megtetszik és nem is lakik a világ túlsó felén. :) Ilyesmiket tudok javasolni.

Azon is gondolkodtam/gondolkodok, hogy Rád írok, de még nem döntöttem el:D Van ami visszatart, de persze az is ott van, hogy sose lehet tudni.


24/f

2018. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
30%
Nem unjátok még a kamukérdéseiteket?
2018. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Èn 20 évesen chat.hun ismerkedtem. Màr akkor is jó sok hülye volt fent....Egy csúnya szakítàs és 3 év szünet utàn netes tàrskeresőn kezdtem ismerkedni. Ott is kellett szelektàlni de minden perc megérte!!!! 6 hónappal később , 24 évesen ismertem meg ott a màr férjemet.:)
2018. jún. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!