Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit gondoltok/gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok/gondolnátok egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

- 30 éves

- egyetemet végzett, de a jelenlegi szakmája teljesen más, nem igazán szellemi jellegű, jobban érvényesül a külseje

- jól keres

- a férfiak legnagyobb részének tipikusan "álomnő". Ad a külsejére, de például nincsen műkörme. Magassarkút a hétköznapokban nem hord, jobban szereti a stílusos, sportos és laza ruhákat (adidas ruhája rengeteg van például), sminkeli magát de nem túlzottan. Alakja és arca nagyon szép. Fontos neki a külseje, de nem plázacica. Ha meg kell jelennie valami rendezvényen akkor viszont kitűnik a tömegből az egész megjelenésével, akkor erősebben smink, haj és merészebb ruha.

- magabiztos

- van humora, általában nagyon jó kedvű, kiegyensúlyozott, kedves mindenkivel, rengeteget mosolyog

- naponta sportol

- a barátnőivel tölti a szabadidejét, velük szokott kikapcsolódni, együtt utazni is szoktak, velük nyaral.

- kicsit távolságtartó a legtöbb emberrel (úgy kérdez, hogy a válasz nem érdekli)

- 4 éve nincsen barátja


Mi a véleményetek egy ilyen nőről? Úgy tűnik, hogy a férfiak egyáltalán nem érdeklik. Ha egy férfi próbálna vele ismerkedni, felszínesen, de kedves vele és mosolyogva leépíti még akkor is, ha küllemre vagy személyiségre vagy mindkettőre érdemes lenne randiznia vele. Ti próbálkoznátok nála? Szerintetek miért van ez? Lehet valami a háttérben vagy csak szimplán most nem kér a férfiakból?



2017. szept. 2. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

miért beszélsz magadról E/3-ban?

van olyan h szimplán nem akar elköteleződni valaki

2017. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Ha egy "álomnőnek" négy éve nincs kapcsolata, akkor ott valami gond van. Vagy nagyon magasak az elvárásai, vagy nagyon megsérült az előző kapcsolata után. Vagy egyszerűen nem vágyik társra. Ezek miatt nem látnám sok értelmét, hogy prbálkozzam nála, meg aztán az "álomnők" nem is az én kategóriámban vannak.
2017. szept. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Hm. Talán össze jönnék veled. Bár dupla annyi vagy mint én. 18/F
2017. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Pár dolog szemet szúrt: munkájában jobban érvényesül a külseje? Első gondolatom, hogy nem az agyáért szerethetik, ha csak a külsejével érvényesül akkor arra én nem tudok felnézni és itt akkor már gond van mert a külső nem teljesítmény.

Laza ruha és Adidas, amolyan Adidasba megyek le a sarki boltba Fifikével a csivavámmal típusú nő?

Ehhez gondolok én még egy kis műszempillát, póthajat vagy s.ggig érő hajad és meg is van a tökéletes egyedi a stílusom de mindenki így néz ki nő.


Egyetemi diploma nem az intelligenciát mutatja, nálam ez nem jelenet semmit. A minden nap sportol és a barátnőivel tölti az időt, nyaral és utazik, megint csak az Adidas infoval kiegészítve azt sugallja, hogy felszínes, pénzszóró nő lehet. Amolyan instagram sztár típus.


Távolságtartás nem azt jelenti, hogy nem érdekel ki mit mond. Ez megint csak felszínes emberi jellemző. Összességében sok ilyen nő van. Annyi tűnik csak ki, hogy 4 éve nincs kapcsolata, de gondolom azért a pókhálót neki is leszedik. Vagy magas az elvárás vagy nem akar elköteleződni valaki mellett már csak abból is kiindulva, hogy beszélgetésnél sem érdekli más ember válasza. Önző személyiség lehet vagy érdek ember.

2017. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%
30 éves, a legrosszabb korosztály. Már valószínűleg apajelöltet keres, ha véletlenül mégsem, akkor is ezt gondolják róla.
2017. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék, hogy kényelmes típus, és nehezen tud kilépni a megszokott életéből egy férfiért. Nálam legalábbis így volt. Jól meggondoltam, ki lesz az, akiért én a kényelmemet megbontom. Rajtam is csodálkoztak. De elég link alakkal találkoztam ahhoz, hogy nem akartam akárkivel szóba állni.
2017. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

"dupla annyi vagy mint én. 18/F"


Gondolom, a matek érettségi nem sikerült.

2017. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem letezik olyan hogy alomno van akinek ez jon be van akinek az
2017. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem foglalkoznék vele. Minek olyanért törni magad, akit nem érdekelsz kicsit sem, aki kijelenti, hogy neki nem kell férfi?
2017. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Remélem nem találkozom olyan lányokkal, akik nem nyitottak párkapcsolatra miközben szinglik.

Vagyis addig nem szeretnék amíg én is szingli vagyok. Utána meg azzal találkozom akivel akarok, nekem már úgyis van valakim alapon.:)

2017. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!