Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyobb szeretet és odafigyelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb szeretet és odafigyelést fog adni egy olyan férfi aki 31 éves korában még szűz és nem akarták a nők?

Figyelt kérdés
Csinos nő vagyok és mindig olyan férfiakkal hozott össze a sors akik bunkók voltak nem szerettek, egyszerűen nem voltam boldog mellettük. Ismerek egy pasit aki 31 éves és még szűz, tudom hogy a nők valahogy sosem akarták azon gondolkodom hogy ha ezt a fiút fel szedem akkor talán ő tényleg fogsz szeretni engem nagyobb odafigyelést fog adni nekem, jobban fog szeretni, mint eddig a pasijaim?
2018. jún. 13. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

"Csinos nő vagyok és mindig olyan férfiakkal hozott össze a sors akik bunkók voltak nem szerettek, egyszerűen nem voltam boldog mellettük."

Nem a sors hozott össze velük, hanem TE választottad őket.

2018. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
És még mondják, hogy a szerelem vak. Nem vak, csak számító.
2018. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyáltalán nem ezen múlik, hogy jobban fog-e szeretni vagy sem.
2018. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Lehet, de ha csak pótléknak kell, nagyobbat csalódik benned, mint te az előző pasiaidban. Inkább ismerd meg felszedés helyett.

31/f

2018. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Könnyen lehet, úgyhogy rövid úton ki fogod dobni részben ezért, részben mert nem néz ki jól.
2018. jún. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Téged nem a sors hozott össze a veled rosszul bánnó férfiakkal, hanem te választottad őket, mivel az ilyen típusú férfiakhoz vonzódsz (mint ahogy a nők többsége). Ha össze is kerülsz egy téged odaadóan szerető, törödő férfival, hamar meg fogod unni és újra keresel majd magadnak egy szemét alakot, mert igazából erre van szükséged.
2018. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Pont hogy be lesz csavarodva és csak dugni akar majd! És még azt sem fog tudni jól, hiszen lóf... tapasztalata van. De nyugi, semmilyen téren nem fog érteni a nőkhöz. Amennyi agyad van, ennyi erővel egy hajléktalant is magadhoz vehetnél...
2018. jún. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Rád fog akaszkodni mert a kutyának nem kell.
2018. jún. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

A kimenetelét előre nem tudhatod. Viszont ha felszedés helyett ismerkedsz vele, akkor megismerheted jobban.

Azt pontosítanám, hogy bunkókkal hozott össze MINDIG a sors. Őket MIND te választottad, azaz TE MINDIG bunkót VÁLASZTOTTÁL.

Ezt úgy tudod kivédeni, hogy kicsit tudatosabban keresel társat, ismerkedsz és akkor kezded méllyebbre fűzni a szálakat, amikor már joban kiismered.


Attól hogy szűz nem lesz sem figyelmesebb, odaadóbb, de bunkóbb és önzőbb sem. Bár az mindenképpen elgondolkodtató, hogy ha annyira figyelmes és jó fej, akkor ugyan miért szűz 31 évesen?

2018. jún. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem garancia semmire sem, hogy szűz. Emiatt ne akarj vele lenni, ha egyébként nem tetszik neked.
2018. jún. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!