Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak az egyetemig hátha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak az egyetemig hátha akkor sikerül ismerkednem, vagy próbálkozzak tovább társkeresőn?

Figyelt kérdés

2018. jún. 14. 23:04
 1/4 anonim válasza:
60%

Miért lenne könnyebb az egyetemen ismerkedni? Két dologra van szükséged:

1.Nyitottságra

2.Magabiztosságra


Fel kell emelned szépen a seggedet a székből, és kimenni a való életbe. Kezdj új hobbiba, ismerkedj új helyeken. Ez a nyitottság. Szólítsd meg a lányokat, persze ne támadd le, hanem csak barátkozz, hidd el, ez a legjobb módszer. Ez a magabiztosság.

2018. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na pont ez a két dolog nincs meg bennem.

Egyébként meg nem nagyon járok el sehova, munkahelyen kívül persze.

2018. jún. 14. 23:25
 3/4 anonim válasza:

Akkor csodát vársz vagy mi? El kéne járogatni és akkor több szerencséd lenne....Társkeresőn sok a buktató, a kamus meg minden...én az élő ismerkedés híve vagyok.

1.voltam

2018. jún. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A világ nyolcadik csodájára várok. :D
2018. jún. 15. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!