Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17/L vagyok, régóta szeretnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/L vagyok, régóta szeretnék barátnőt, de nem tudom hogy élőben próbálkozzak továbbra is vagy egy társkeresőn?

Figyelt kérdés
4,5 éve vonzódok lányok iránt, szerelmes is voltam a legjobb barátnőmbe, de nem mertem neki sosem elmondani, mert féltem hogy elveszíthetem. Mindegy..a lényeg hogy nemhinném hogy ez puszta kíváncsiság lenne, régóta várok egy ilyen kapcsolatra, de parázok hogy elutasítanak. Nrm azért mert ronda lennék, szerintem átlagos vagyok, csupán nehéz kiszűrni hogy kinek milyen a szexuális beálítottsága, ezen kívül hogy tetszem e neki.. Esetleg társkeresővel kellene próbálkoznom? Tinderről mi a véleményetek? Még sosem próbáltam. Azonos neműeket is kidob?

2017. dec. 29. 03:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Próbáld ki :)

Még hetero párt is nehéz találni.

Nem még így neked :(

Kitartást a kereséshez :) 😘

2017. dec. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

a tinderen kívül mindenféle társkeresőt próbáltam már(badoo, Jaumo . Stb) és mind nél be lehet állítani , hogy milyen nemű embert keresel, leszbikus/meleg stb vagy e és ilyenek. Valszeg a tinder is ilyen.

Szóval hajrá , de készülj fel nem lesz egyszerű , sok az idióta.

2017. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez szar ügy.
2017. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 szandi1993 ***** válasza:

Én 16 vagyok és én sem találtam még barátnőt:)

Szóval kitartás

2017. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz, ha gondolod :)

16 éves lány

2017. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Nekem is írhatsz/írhattok
2017. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Na még a végén csak összejön valami. Hárman is kínálkoznak.

De amúgy tudok egy nektek való oldalt, ott szerintem egy-kettőre találnátok bi meg leszbi lányokat is.

2017. dec. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 CFB ***** válasza:
A Páratlan társkeresőn be tudod állítani, kiket keresel a nemedtől függetlenül. Sőt, én láttam, aki beírta, hogy biszex, úgyhogy ezek szerint valamennyire a szexualitást is be lehet állítani
2017. dec. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én itt a gyakon már hoztam össze két párt, és nem tartom kizártnak, hogy olyan szerencséd legyen hogy a válaszadók közt találnál szimpatikus, hozzád elérhető távolságban lakó kíváncsi lányt, hogy találkozzatok 😉
2017. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Nekem is lehet írni 🙂
2018. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!