Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet, hogy a sors akarja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a sors akarja azt, hogy ne éljem ki a biszex vágyaimat és inkább férfiakkal próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Ismerkedem a neten, de vagy csak szexre hajtó nők, vagy olyan nők találnak meg akik lelépnek pár dumcsi után, meg nem vagyunk egy hullámhosszon. Annyira azt hittem, hogy nővel könnyebben kialakul a szimpátia, vonzalom de ez nem igaz. Pedig próbálkoztam, ráírtam normális nőkre. Már kezdem azt gondolni hogy a sors akarja azt hogy ne legyen kapcsolatom nővel. Csak még a vágyamat kellene elfojtanom valahogy. Aki ilyen helyzetben volt, hogy csinálta?
2018. máj. 25. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne fojtsd el a vágyaidat, ez így van rendben.

Férfiakra is vágysz, vagy csak nőkre?

2018. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A vágyaidat semmiképpen se folytsd el!! Abból semmi jó nem lesz,ha visszafogod!

Inkább éld meg őket!:) akkor is ha néha nagyon nehéz.

2018. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most inkább nőkre. De egy nőt sokkal nehezebb meghódítani, mint egy férfit. :-( Ezért akarom valahogy elnyomni magamban ezt az érzést és szeretnék férfiakkal ismerkedni. De nem tudom hogy csináljam?
2018. máj. 25. 14:43
 4/11 Norela ***** válasza:

Sehogy, mert ezt nem tudod elnyomni :D én is hasonló helyzetben vagyok, nincs meg a közös hullámhossz, két szó után unalmas lesz az egész, akivel meg nem, az meg hetero, úgyhogy bszhatom.. :D

Szerintem, ha a sors nem akarná, h ne éld meg, akkor nem jött volna elő ez benned és nem kezdtél volna keresgélni :) kitartónak kell lenni és türelmesnek, sajnos. De megéri! :)

2018. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nővel AKARSZ lenni? Ez nem olyan, hogy éppen aki szimpatikus,megkívánod azzal szeretnél kapcsolatot?

Ha akarsz egy lánnyal lenni, akkor ez nekem inkább szexuális vágynak tűnik elsősorban, mint párkapcsilatinak

2018. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem szexuális vágy. Simán beletudok szeretni egy nőbe. Most is van pár nő aki tetszik nekem, sajna heterók. :-(
2018. máj. 25. 14:59
 7/11 anonim ***** válasza:

A vágy mindig ott lesz, sőt, lehet boldog párkapcsolatod, akkor is néha elkezdhet hiányozni a másik nem.

Ez a hátránya a biszexualitásnak, az előnye pedig az, hogy bárkivel boldog lehetsz. Szerintem azért ne utasíts el egy amúgy tökéletes pasit, mert feltétlenül "ki kell élned a vágyaidat" (az embernek egész életében új vágyai lesznek, szóval ha mindig mindenki kiélné minden vágyát, akkor senkinek se lenne komoly kapcsolata)

Mindazonáltal azt mondom, hogy ne add fel, ha tényleg barátnőre vágysz. Lehet, hogy nehezebb találni egy női társat, de megéri.

2018. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem nincs tökéletes pasi utolsó, az egyetlen ok amiért eddig pasikkal voltam az, hogy velük könnyebb megismerkedni. De nagyon ritka az ha megszeretek egy férfit, vagy vonzódni kezdek hozzá. A fennmaradó üresjárat éveimben meg a nőkről álmodozom. Nagyon rossz mert párszor beleszerettem heteró barátnőimbe.
2018. máj. 25. 16:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam kicsit szégyellem is, hogy a nőkhöz is vonzódom, meg nem találtam olyan nőt akivel megértenénk egymást. Így pasikkal vagyok viszont a szexualitásom kissé félrement azt szeretem ha megaláz az ágyban.
2018. máj. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Exemmel ezt úgy oldottam meg, hogy lehetett barátnője, de néha nézhettem a hancúrt, és néha napján még be is szerveztek. :)
2018. máj. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!