Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, előfordult veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, előfordult veletek olyan, hogy azt mondtátok kedveltek valakit, de nem fog előfordulni, hogy bele szerettek, de később megtörtént? Rájöttetek, hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen...
2018. jún. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt, illetve van is most egy ilyen Nő, de ő ezt nem tudja és csak szimpi vagyok neki, de sajna nincs meg a vonzalom a részéről 38F
2018. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem. már az elején tudtam mindig hogy simán belezúgnék vagy soha.
2018. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi,ez megmarad sima dugópajtinak.Max majd hazudik kicsit egy ideig ha veszni látja a kielégülését.
2018. jún. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó jól mondja, majd akkor belöki, hogy szeret, ha nincs ki enyhítsen a kangörcsén. Te meg boldogan fogsz segíteni rajta, aztán jöhet a sírás, ha kivág.

Inkább észhez kéne térni. Ha nem most megmondta, hogy nem, akkor nem.

2018. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!