Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet leszokni erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszokni erről?

Figyelt kérdés
22 évesen nem volt párkapcsolatom. Ritkán érdeklődnek irántam a férfiak, ezért ha valaki mégis mutat egy kis szimpátiát, máris az oltár elé képzelem magunkat. Aztán pár beszélgetés, esetleg találkozó után, teljesen belezúgok. Közben kiderül, hogy nem is akar olyan nagyon, nem keres, nem lép tovább. Én meg ott vagyok a légváraimmal meg illúzióimmal, keresem az okokat és magyarázatolat arra, miért tűnt el. Mindez majd persze az amúgy is alacsony önértékelésemen csattan, eés még lejjebb vagyok, mint előtte. Hogyan szoktassam le magam az ilyenfajta viselkedésről? 22/L
2018. jún. 15. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
14%

??? Nektek csajoknak minden ujjatokra jutna faszi, csak a legtöbbet nem veszitek észre...


Pszichológusnál jártál már? Nem nem támadásként mondom, nem viccelek.

Ha súlyos a gondod, egy próbát megér.

2018. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, csak pasiban. Nagyon hamar kezdtem kötődni, szeretethiányos voltam, a csajok meg 1-2 randi után megfutamodtak, mert ez ijesztő.

Egy ideje nem próbálkozok, feladtam, inkább iszom. A libidómat már elittam, szóval ez a probléma pipa, nem a nők/szex körül forgok, és tudok minden hasznos dologra koncentrálni.

27F

2018. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Riasztó is a majomszeretet 1-2randi után.
2018. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mutatom ki a ragaszkodásomat annyira, maximum csak jeleket adok. Félek az elutasítástól bármennyire is néz ki komolynak az illető valamint a szándékai. S eddig mindig kiderült, hogy jogosak voltak a félelmem.
2018. jún. 15. 13:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a külsőddel nincsenek megelégedve. Engem igazából nem zavarna, ha egy lány gyorsan elkezd kötődni, ha tetszik.
2018. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki engem lepontozott, az nincs tisztában, miért hasznos egy pszichológus.


És igen, amit írtam az igazság, nincs értelme még vitatkozni sem rajta. Szégyelje magát, aki nem így gondolja.


És mégegyszer leírom, pszichológus!

Én régebben a tanuláshoz kezdtem hozzá nehezen, ezért fordultam szakemberhez. Megérte!

2018. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szar pasikkal kezdesz anyukám, férfiakat keress ne bolond gyerekeket.
2018. jún. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!