Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy egy normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy normális alkatú férfi nem talál magának párt?

Figyelt kérdés

Mindig csak beszélgetünk, de randevúig nem jutunk el..

Nehéz nekem ismerkedni,nem nyílok meg könnyen ez a problémám.

Rengetegszer csalódtam már, most már egy normális társra vágyom, hihetek benne,hogy ez valaha eljön? Vagy tabu marad?


2018. jún. 15. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%

Ha normális alkatú srácként nem hozol semmi extrát, akkor nem fogsz meg senkit. Majd jönnek olyan válaszok, hogy normális alkatú ismerőseik húdelazán kapcsolatban lesznek, de általában ezeknél a srácoknál van valami plusz, pl. kifejezetten helyesek.

Gyúrj, hordj divatos ruhákat, csinálj egy jó hajat és fél év múlva már a csajok fognak randira hívni.

2018. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%

Ha nincs autód, nincs pénzed örökre tabu maradsz a nőknél.

Mai világban ez megy sajnos ilyen világot élünk.

Mivel már a nőnek lehet, hogy volt előtte párja és egy bizonyos szintig el volt "kényeztetve" annál lejjebb ő nem fog adni,hiszi,hogy talán jobbat fog találni.

2018. jún. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Mert nem elég jóképű/magas/gazdag.
2018. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy normális alkatú? Milyen értelemben? Mesélj magadról.
2018. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Normális alkatú. De ki szerint? Te lehet, hogy önmagadat kedvezőbben ítéled meg, mint amit a húspiacon érsz. Ott a kis pocak, az még alig van, sőt, nincs is ott, de ha van, akkor is jól áll... A nők meg bizony látják. De ha vézna vagy, ott is ugyanígy megy: legalább nem vagyok elhízott, nincs tokám - de izomzatod sincs, b***meg, az itt a baj, csak azt elnézed magadnak.

Ezen kívül az alkat csak egy dolog. Kell még a pénz is. Ha abból nincs elég vagy van, csak nem mutatod eléggé, akkor bizony lépten-nyomon ki leszel hajítva. Ha nincs, akkor valahogy többet kell keresni, ha meg van, akkor nem kell szégyellni, hivalkodni kell vele, hogy lássa a nő, megéri veled kezdeni.

2018. jún. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az állatot lelki alkatnak is értheti.
2018. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Lepontozók ár káming...
2018. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert az alkat nem jelent sokat???? Én edzek 5 éve, ez idő alatt egyszer se volt barátnőm. Fu valami hiba van a mátrixban, egy gyúrós, akinek nincs csaja. Hát barátocskám ez nem így működik. Van a személyiségedben valami, ami az okozója. Saját példámra visszatérve, az én személyiségi hibáim, ami miatt nincs csajom, hogy lelkileg túl feminin vagyok, tegát túl érzelmes férfi létemre, a másik pedig, hogy nem vagyok nagydumás, sőt elég csendes vagyok. Na szóval a belsőddel lesz gond valami, vagy nem vagy elég érdekes, mint ahogyan nálam
2018. jún. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és hogy még rácáfoljak pár hiedelemre, kocsim is van, anyagilag is jól állok, arcra úgy közepes vagyok.... (az előző vagyok)
2018. jún. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8: Nyomtál egy leosztást a népnek, aztán megírtad, hogy csendes vagy és nem nagydumás. Aham...
2018. jún. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!