Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "kölyök képűség" szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kölyök képűség" szerintetek is hátrány?

Figyelt kérdés
Én eddig semmi előnyét nem láttam/éreztem. Kb. 10 évet letagadhatok. :) 40F
2018. jún. 18. 20:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
85%
Ha megborotválkozom, akkor nagyon kölyökképű vagyok és letagadhatok 5-10 évet. Nekem előny.
2018. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1-es:

Sok barátnőd volt, annyi, hogy meg se tudod számolni? :)

2018. jún. 18. 20:48
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Sokan kölyökképűnek mondják magukat, pedig csak a pattanásaik meg a nyivákoló hangjuk emlékeztet a kölykökre. Na, az hátrány :D

Ha viszont simán letagadhat tíz évet, de amúgy jóképű, akkor kifejezett előny.


Előnyös:

[link]


Hátrányos:

[link]

2018. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy csúnya vagy helyes az a kölyökképű.
2018. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Rohogok az elozon :)


Alapvetoen azt gondolom, hogy 40 evesen tiz evet letagadni inkabb elony lehet ferfiaknal is.

2018. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
Hát én kifejezetten a "kölyökképű" srácokra bukom, azokra, akik fiatalabbnak néznek ki nálam, nem tudnám pontosan megmagyarázni, hogy miért, egyszerűen csak vonzanak az aranyos, gyermeteg, feminin vonások. Azt nem tudom, hogy a nők többsége mit gondol erről, ismerek még pár hozzám hasonlót, de nyilván olyat is, akinek a klasszikus értelemben vett férfiasság a gyengéje.
2018. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Elf nem vagyok, de régebben egy idegen csaj 7-esnek mondott, meg mások is jóképűnek tartanak. Nincsenek ragyáim. :)
2018. jún. 18. 21:00
 8/35 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, mert nem mindenkin ugyanúgy jön ki. Ezzel a 10évetletagadhatokkal is vitatkoznék néhány embernél, akik csak ezt hiszik. Képen kéne látni.
2018. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
69%
Nekem nőként hátrány. Párom van, a társkeresés nem érint. Tiszteletből viszont kevesebbet kapok. Így vannak vele, hogy honnan tudnék én bármit is, ennyi idősen.. Amikor elárulom a korom rögtön változtatnak a hangnemen, de nem írhatom ki magamra hány éves vagyok, csak azért, hogy ne kezeljen le a pénztáros, postai alkalmazott stb. Tavaly még többször kértek sör vásárlásakor személyit. Azóta szerencsére nem, addig rendszeres volt. 35 éves vagyok.
2018. jún. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

6-os:

Akkor csak nekem osztott az élet eddig ilyen kevés kapcsolatot, egy kezemen bőven meg tudom számolni és abból egy nő nézett ki csak normálisan. :) Feleségem is csak azért volt, mert teljesen leadtam az igényeimet a külsőt tekintve. Más lehet, hogy bottal sem piszkálta volna meg az exemet. :D (De nem panaszkodok, ez csak tényközlés)

2018. jún. 18. 21:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!