Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a genetikám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a genetikám miatt már azelőtt nulláznak a nők mielőtt kinyitnám a számat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rám néznek és a másodperc törtrésze alatt eldöntik,hogy velem semmit se.Még a tudatuk fel se fogta,de már további is vándorol a tekintetük és én csak egy vakfolt vagyok a betondzsungelben.
2018. jún. 19. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ne erőltesd, ami nem megy!
2018. jún. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

A normálisak adnak majd esélyt arra hogy beszélgess velük. Ha azt látják hogy magabiztos vagy, stabil és humoros és van életed nem otthon ülsz egész nap és esetleg nem a Mekiben dolgozol egész héten akkor igenis lehet esélyed a normális szép lányoknál is.


A kinézetről annyit hogy látszódjon hogy foglalkozol magaddal (hajad bőröd normális legyen, ruháid tiszták és divatosak) és lehetőleg ne legyél elhízva.

2018. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is ótvarszar a genetikám, mégsem fogadtam el és kihoztam belőle, amit ebből a szarvárból lehetett.
2018. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Semmit. Erről te sem tehetsz, és mi nők sem, hogy az evolúció szabályai belénk van kódolva.

El kell engedni...megtalálni másban az élet megmaradt örömeit.

2018. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Mégis milyen az a te genetikád?

Azt el kell fogadni, hogy nem tetszhetsz mindenkinek, de az, hogy senki még csak szóba se áll veled a külsőd miatt, nekem kissé meredek. Itt valami sántít.

Még azt áruld el, hogy hol és milyen szituációkban próbálsz ismerkedni?

2018. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Te is ugyanezt teszdd a csúnya nőkkel. Ez már csak így van, az élet nem igazságos.
2018. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az élet egy igazságtalan fos úgy ahogy van. Utálom is ahogy kell, ahogy érdemli!
2018. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na jó, egy-két jó pillanat van benne, de az nem mentesiti az alól,hogy egy trágya.
2018. jún. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mitől olyan szar a te genetikád? A lustaság nem genetika! Ha kövér vagy arról csak te magad tehetsz!
2018. jún. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!