Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van ilyen szar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van ilyen szar testfelepitesem, genetikam? Hogy lehetne igy csajozni?

Figyelt kérdés

A helyzet a kovetkezo:

szeles es izmos vallak,hosszu vastag karok,nulla mellizom

ahogy figyelem az embereket,mindenki a forditottja:

szep nagy,formas mellizom,normal vallak,normal vagy gyenge karok


mit tehetnek az ilyen lapos csoffadt felsotest ellen?mar mindent kiprobaltam...nem valt be semmi,mostanaban hetente 2x mellezek,utana egybol protein turmix,csirkehus,zabpehely...lapos mell tovabbra is


2014. szept. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakass be szilikont.
2014. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már megint te!?
2014. szept. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A többi nap is rendesen kell enni, és emeld a súlyokat szépen, fokozatosan. Olyan nincs, hogy nem jön az izom, de ne pár hét alatt várd a fejlődést, ehhez hónapok kellenek.
2014. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy profi edzővel, valószínűleg jobban tud segíteni, mint mi itt. Gondolom megfelelő edzéstervvel és étkezéssel egy hónap alatt helyreráz
2014. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem még vállaim sincsenek :D de ne sírjál már, ha én is tudok edzeni járni és fejlődni, bárki képes rá

23F

2014. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!