Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy ahhoz is jópasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ahhoz is jópasinak kell lennie valakinek, hogy egy szép csaj fiúhaverja/spanja legyen az illető?

Figyelt kérdés

Olykor szoktam látni ilyen "bandázós" fiatal huszonéves (egyetemista) baráti társaságokat, ahol jellemzően az 1 csaj/3-4 pasi vagy 2-3 csaj/4-5 pasi a leosztás és azok között mindig +180 magas helyes, sportos fiúkat látok. Ilyenkor mindig arra gondolok, hogy tuti van közöttük 1-2 "barátság extrákkal" kapcsolat. De érdekes módon alacsony és sovány/kövér srácokat sosem látok ilyen baráti társaságokban lógni, pedig nem hiszem, hogy nekik annyival rosszabb stílusuk/személyiségük lenne, mint egy topfiúnak. Rengeteg alacsony/kövér vicces, humoros, bölcs és öniróniával (bár van is mire) rendelkező srácot ismerek és sosem lógnak ilyen társaságban tipikus szép bulizós/hedonista lányokkal. Nagyjából ezekre a baráti társaságokra gondolok:

[link]

[link]

[link]

Szóval értitek.

Ilyen körbe valóban csak megnyerő külsővel lehet bekerülni? Mert akkor át kell értékelni azt is, hogy manapság mit nevezünk barátságnak és van-e értelme klasszikus érdeklődési kör mentén vezérelt barátságról beszélni.

Az én véleményem az, hogy manapság csak felszínes, külsőségeken alapuló klikkek léteznek és a valódi humanista értékek rég elvesztek.



2018. jún. 19. 22:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
37%
Attól hogy irigy vagy még nem fognak bevenni. Ha meg nem is akarsz bekerülni akkor mit foglalkozol velük?
2018. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
31%
Te lógnál kövér, népszerűtlen, csúnya lányokkal?
2018. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg szarul éreznéd magad, elhiheted. Kb. másodlagos hallgatóság szerepét osztanák rád.
2018. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%

"Az én véleményem az, hogy manapság csak felszínes, külsőségeken alapuló klikkek léteznek és a valódi humanista értékek rég elvesztek."


Az én véleményem meg az hogy annyira megrogytál az önsajnálatban való dagonyázásban hogy nem létező dolgokat képzelsz el.

2018. jún. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
stockfotók btw :D
2018. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%

Ezt én is észrevettem.

Vékony, feminin, ronda srác vagyok, de legalább magas, gigantikus pénisszel (de hát ha nem használom...) és a baráti társaságomban csak jóképű srácok és fullos lányok vannak. Nekem nagyon jó humorom van (nagyrészt önirónia) de még így is kilógok a sorból, van, hogy elmegyünk bulizni, és a jóképű haverjaimra rámásznak a csajok (igen, ők jönnek oda), míg én csöndesen piálok inkább, vagy bedobok valami tabit, hogy legalább jól érezzem magam.

2018. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
9%
6. Pacsi, nemhiába írtam, amit írtam.
2018. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Szinte gondoltam, hogy ilyen jellegű válaszokat kapok. "Irigy/Mit foglalkozol másokkal/Önsajnáló vagy"

Mindegy élvezzétek a hedonista, fellengzős kis életeteket. Úgyis max 2-3 évtizedig lesz rá lehetőségetek, utána ti is elkezdtek öregedni és rájöttök, hogy a külsőségek nem minden. Csak sajnálatra méltó, amikor az ilyen emberek előadják a nagy toleráns/összetartó és értékeken alapuló intellektuális közösségi szellemet, aztán ha egy külsőre kilógó, de tökéletes személyiségű ember szeretne közeledni, akkor kilökik maguk közül mint egy idegen testet a szervezet.

2018. jún. 19. 22:23
 9/25 anonim ***** válasza:
93%
Kérj az utolsotol egy kis kedélyjavitot, Kérdező.
2018. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

# 2: Én lógtam. Bárkivel lógtam, aki normális volt. Mondjuk nem vagyok jóképű, lehet ezért.


Annyira szánalmasak ezek a visszakérdezések...


On: Én amúgy nem vagyok bulizós/hedonista, és ugyan mehetnék az ilyen munkatársnőimmel bulizni, de nem akarok.

2018. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!