Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után elhihetem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után elhihetem, hogy tényleg nem vagyok rossz pasi?

Figyelt kérdés

Szóval, az az egyik legnagyobb problémám, hogy nincs önbizalmam, ami eléggé fel is tűnik annak, aki jobban ismer.

Magam sem tudom, hogy miért, de így van. Azt tudom, hogy több lánynak is tetszem, utcán is hallottam a múltkor két lánytól egy "vááut" de ezek még nem adtak bizakodásra adó jelet. Azonban már a tavaly is megtalált egy topmodell külsejű, több ezer követővel rendelkező, velem egyidős lány, akivel a határozatlanságom, tapasztalatlanságom és önbizalomhiányom miatt nem lett semmi végül, azonban eddig ezt el sem mertem volna képzelni, hogy én egy ilyesvalakinek valaha is szemet szúrok, kapcsolatra(!). Idén szintén voltak, immáron komolyabb kalandjaim egy nagyon szép és csinos lánnyal, aki nem értette miért nincs önbizalmam mikor ő is sokat dicsérgetett, és nem gondolta volna, hogy valójában ilyen vagyok.

Nos, még mindig félek kezdeményezni olyan lányoknál, akik tetszenek hiába gondolom végig logikusan az eseményeket, magammal továbbra sem vagyok elégedett. Lehet másnak ezek után a csúcson tombolna az önbizalma, és én sem bánnám ha így lenne.

Talán mégsem vagyok reménytelen, vagy ezek csak ilyen egyszer volt Budán kutyavásár esetek lehettek az életemben?

Nemsokára 21 leszek, ha ez számít.



2018. jún. 20. 10:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, az átlagnál magasabb vagyok. 184-5 cm körülbelül.
2018. jún. 20. 13:50
 12/15 anonim ***** válasza:

na látod..


amúgy sokkal jobb mint túlárazni magad

2018. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezt most nem egészen értem. Mit értesz azalatt, hogy ez nekünk magas srácoknak a sajátja, és mi jobb mint túlárazni magam?
2018. jún. 20. 13:59
 14/15 anonim ***** válasza:
minkettőre válasz: az önbizalomhiány
2018. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Az önbizalomnak pont az a lényege, hogy nem igényel külső validálást.

Te most kívülről próbálsz építkezni, és magad is látod, hogy nem működik, mert akármennyi külső megerősítést kapsz, nem érzed, hogy segítene.

Meg kell próbálni belülről építkezni, megismerni, megérteni az értékeidet és építeni rájuk. Ha külső visszajelzések nélkül is magabiztos vagy, na, akkor van önbizalmad.

2018. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!