Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek orvos pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek orvos pasival? Más nők miért panaszkodnak emiatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, én mist is tudom, hogy kevés az ideje, mivel jár.


Múltkor beszéltem egy nővel, nem emiatt, és háborgott, hogy múltkor fél 11-kor életmentő műtéte volt, betelt a pohár nála, hogy nem jött haza. Meg mindig szakkönyveket vesz, egy csomó pénzt elszórnak ilyenekre. Ekkor már 5 éve házasok voltak.


Ez szerintem mindennek a teteje, én nem ilyen vagyok.



2018. jún. 20. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
...és ha még hozzávesszük, hogy mi minden megy az egészségügyben, ami az "intimitást" illeti, hát... De az anyagi jólét, az biztosított😀
2018. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

"mi minden megy az egészségügyben, ami az "intimitást" illeti"


Ezzel mire akarsz célozni?

2018. jún. 20. 14:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az első válaszoló arra célzott, hogy megy a körbek..félés, ennyi. Anyukám laborasszisztens volt, ő is mesélt ilyenekről, ő elutasította az ilyen próbálkozásokat, ezért is rekesztették ki és nézték le.


Egy ember nem a szakmájától lesz vonzó, hanem a külsejétől és a belsejétől. A szakma a sokadik rang.

2018. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem jönnék össze, de épp ez a lényeg, utólag nem értem, mi értelme háborogni... Tudom, hogy nekem nem férne bele ez az életmód, úgyhogy nem is húzom senki idejét, meg nem stresszelem magam meg a párom, nem jövök össze ilyen emberrel és kész.

Mit akar ez a nő? Hogy majd az orvos miatta felmond, és elmegy kukásnak? Vagy mi? Ha nem tetszik a rendszer, nem kötelező összejönni.

2018. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen, összejönnék. Mivel a hentes is talál indokot arra, hogy lelépjen otthonról, ha ahhoz van kedve - és az meg könyvek helyett sörre cseszi el a pénzt. Akkor meg legalább legyen értelmes.
2018. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a körbekefélésre céloztam. Van baráti körömben egészségügyi dolgozó, 2 is mind a 2-től azt hallom, hogy az orvosok miket művelnek ebben a témában, de az ápolókat, asszisztensnőket sem kell félteni. Persze kivételek vannak..
2018. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én összejönnék, mivel orvostanhallgató vagyok, ha minden jól megy, orvos leszek. Egy orvos férfi legalább nem hisztizne, ha időnként több 10 ezer forintos orvosi könyveket veszek és meg tudná érteni, ha mondjuk fáradt vagyok a 12-24 óra munka után és nem zavarná, hogy "soha nem vagyok otthon", mert ő is ugyanúgy rengeteget dolgozna. Nem mindenki dug mindenkit ész nélkül a kórházakban, meg kell találni a kivételeket :)
2018. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, mekkora roh*dék hogy ott maradt azért az életmentő műtétért. Nem hogy hagyta volna megdögölni.
2018. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Önző p1csa a kérdésben szereplő nő.
2018. jún. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én tudom mivel jár, igen, nagyon fáradt mindig

Engem amúgy nem tavarnak az orvosi könyvek sem...


Az a nő tényleg szemét. Tudod mit mondott, hogy már annyire elege van, hogy egy műtős fiú is annyit keres, mint a férje, hogy külföldi állásajánlatokat gyűjtött össze neki. Meg hogy ha csak a férje teljesedik ki, akkor vele mi lesz. Meg hogy nem tervezhet semmilyen programot. De a pasi nem akart menni, mert hogy ő magyar, ő magyar betegeket akar gyógyítani. Akkor meg "önpusztító, önkiteljesedő életmódnak" nevezte, vele mi lesz ebben.


Akkor nem megyek hozzá, ennyi.Nagy ganély.

2018. jún. 20. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!