Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elfogadóak az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadóak az emberek az ismerkedés terén egy olyan nővel vagy férfival akinek egy komoly hasi műtét miatt egy 20 cm es piros heg van a hasán? Összejönnétek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
2018. jún. 14. 08:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen, rajtam is vannak hegek.
2018. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Kit érdekel egy heg a hasán?
2018. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt ezzel tapasztalatom, nem erdekelt.
2018. jún. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Haverom egy perverz csajjal jött össze, aki szex közben nyalogatni akarta a srác hegét. Totál ráizgult.
2018. jún. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez nem szempont.
2018. jún. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%

Szexepil:-)

Nálam sem kizáró ok.

2018. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Ipari Vagány ***** válasza:
85%
Barátnőmnek pont ilyen méretű heg van a hasán, még a keresztöltések is látszanak. Őt szegényt sokkan jobban zavarja, engem egyáltalán nem, mintha ott se lenne. Egyébként is imádom a hasát... :) Megkérdeztem, hogy korábban okozott-e neki gondot az ismerkedésnél, és azt mondta, hogy látszólag egy fiút sem zavart.
2018. jún. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A paromnak ugyan csak 10 centis, de baromi szeles heg van a hasan vakbelmutet miatt. Soha nem zavart, raadasul fel tudom fogni, hogy ez annak idejen az eletet mentette meg.
2018. jún. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Nekem is van, csak a térdemen.
2018. jún. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Nekem is vannak műtéti hegeim. Az egyik nem látványos már, a másik meg a számnál van, mert egy kutya kiharapott onnan egy darabot. Most már az is begyogyult és sokan észre se veszik.
2018. jún. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!