Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy olyan orvossal, aki nem annyira helyes?

Figyelt kérdés
Viszonylag alacsony, arcra átlagos, de nagyon értelmes, humoros és kedves. Ilyen esetben eltekintenétek a "nem tökéletes" külsőtől?

2017. jún. 18. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Most így nem tudom elképzelni, leírás alapján sem lehet, látni kellene. De alapból nem vonzanak az orvosok. 30/N
2017. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha a személyisége megfog, akkor miért ne?! Az alacsony mit takar?
2017. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Mennyiben releváns az, hogy orvos?
2017. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Alacsony = nincs 180 cm, de így is 20 centivel magasabb nálam :D Az orvos annyiban releváns, hogy számomra vonzó, ha valaki az.
2017. jún. 18. 10:02
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

Manapság az orvosi diplomát már mindenféle "népeknek" osztogatják ...


Ez már nem előny, -emberség,tolerancia,empátia....inkább!

2017. jún. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 persze, manapság bárki kirázza a kisujjából a 6 évnyi egyetemet. A jelentkezők 90%-a már az érettségin elvérzik, de biztos igazad lehet.
2017. jún. 18. 10:05
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem az alapján választok párt hogy mi a szakmája....
2017. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért kanyarodtunk el ennyire a szakmája felé, nálam ez egy "plusz pont", de engem sem ez érdekel leginkább. Írtam, hogy értelmes, figyelmes, vicces...nagyon megvan az összehang, ebben az esetben eltekintenétek attól, hogy nem 190 magas? Csak mert nekem alapból azok az eseteim.
2017. jún. 18. 10:25
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Te aztán furcsa szerzet agy kérdező, ne meg kicsit sem felszínes. :D Komolyan attól teszed függővé, hogy összejössz-e vele, hogy a többség mit választ egy anonim oldalon? Remélem, lelép a pasi valami normálisabb nővel.
2017. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
"arcra átlagos, de nagyon értelmes, humoros és kedves" ez nekem pozitív, a "viszonylag alacsony, orvos" meg nem számít.
2017. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!