Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, ti hogy élitek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogy élitek meg társkeresés során, hogy rengeteg jó nő van, de nagyon kevés jó pasi?

Figyelt kérdés
Természetesen közrejátszik a jelenlegi elkeseredésemben az, ahogy egy pasi bánt velem (én beleszerettem, ő viszont nem akart komolyat, csajozott tovább), de én kilátástalannak tartom lassan a társkeresést. A pasiknak annyira könnyű, rengeteg jó nő van, és ráadásul ők kevésbé akarnak komoly kapcsolatot, állandóan kísértés alatt állnak, ott a tinder, egy normális pasi 5 perc alatt összeszed egy jó nőt. Kevés az önbizalmam, de ez az érzés akkor is annyira nyomasztó.. mi csajok sokkal nehezebben találunk megfelelő társat. Ti hogy álltok ehhez?
2018. jún. 20. 15:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%

Ez viccnek is rossz.:D

Ha férfi vagy választ sem kapsz az első üzenetedre általában.

2018. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Engem az ilyen hozzászólások megnyugtatnak..:)
2018. jún. 20. 15:08
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
kicsit várjatok! bontom a chipseket..
2018. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Ezen most jót nevettem :) Mindenkit jobbra húzok és ha szerencsém van kapok havonta 2-3 likeot. Amiből legalább 1 fake profil, 1 vissza se ír és ha szerencsém van 1 lánnyal tudok beszélni pár mondatot...
2018. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Te az az itteni fiú vagy aki mindig a tinderre hivatkozik.


Se jó nő, se jó pasi NEM a tinderen keresgél.


És azért nem volt még, nincs és nem is lesz kapcsolatod, mert a tinderre recskázol, de képtelen vagy megszólítani egy nőt.

2018. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, a tindert csak egy példának írtam, és nő vagyok. De nem muszáj elhinni, nem számít.
2018. jún. 20. 15:21
 7/17 anonim ***** válasza:
47%

Kit érdekel hogy néz ki egy pasi!

Az sokkal gázosabb hogy a többség béna az ágyba. Így ha egy lány 10 alatti pasiszám alatt van valakivel az vagy hihetetlenül szerencsés vagy szerncsétlen mert fogalma sincs a jó szexről.

Itt minden hülye gyakoris fiúcska a kinézet miatt sír, pedig a jó lepedőakrobata sokkal kevesebb a soraikban!

2018. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én sem a kinézetre gondoltam elsősorban, hanem összességében.
2018. jún. 20. 15:25
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

A pasik 5%-ának jut a nők 30%-a. Ezek a nők mindig bekamuzzák, amit a szőke herceg mond. Ezek a pasik pedig folyamatosan cserélgetik egymás közt a sok jó nőt.

Így megy ez.

2018. jún. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen. Pont ez nem jön be nekem..
2018. jún. 20. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!