Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány időnként "lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány időnként "lelki elvonulásokra" jár, azt gyanakvással kell szemlélni?

Figyelt kérdés
Mármint párkapcsolati szempontból? Elképzelhető, hogy valami nem 100-as a lánynál, valamilyen lelki baja lehet? Ki jár lelki elvonulásokra?

#ismerkedés #párkapcsolat #Lelki elvonulás
2018. jún. 20. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hova jár?
2018. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Lelki elvonulás? :O Ez egyenlő a pszichológus?

Miért nem vele beszéled meg, hogy mik a bajai? Miért itt kérdezősködsz?

Vannak bizonyos lelki dolgok, pl. traumák, halál..stb. amiket segítség nélkül az ember nem tud feldolgozni és szükséges a külső segítség. Ettől még normális az ember.


De kár, hogy még mindig ott tartunk, hogy ha valaki pszichológushoz jár az defektes.

2018. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
a lelki béke szaga a sz*r.
2018. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Jaj, de szeretem, mikor nem válaszolnak.


Nyilván ha diszkóba jár elvonulni, azt nem veszem komolyan, de extrém introvertáltként megértem, mert nekem is sok az a pár ember is néha, akiket szeretek.

2018. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát sztem attol még lehet 100-as csak gondolom valamijen lelkieredetű problémàja van.Am ebben a kényszermegfelelésű vilàgban nem csodàlkozom.
2018. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Kifejthetnéd tényleg, hogy mit jelent ez a lelki cucc...


Mert ha csak annyit, hogy önmagával eltöltött időre van szüksége, amiben feltöltődik, hobbijával, magával foglalkozik, pl olvas vagy tanul, akkor az teljesen jó dolog. Valószínűleg introvertált, és szüksége van erre, ilyenkor töltődik fel energiával

2018. jún. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lelki el.. mizé?

Na nee

2018. jún. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi ez, én is most hallottam róla először...
2018. jún. 20. 19:42
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó. 😃 Amíg nincs konkrétum, addig nehéz bármit is mondani.
2018. jún. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bétó apó ***** válasza:

Azért csak óvatosan az ilyenekkel, esélyes hogy valami nem kerek a csajszinál.


[link]


Ha valakinek szervezetten kell elvonulnia a világtól, mert saját magától nem tud lazítani és kikapcsolódni, az elég nagy gáz. Az ilyen embereknél valami nagy zűr van lelkileg, nem biztos hogy neked ilyen emberre van szükséged. Volt egy barátnőm, aki folyton el akart rángatni "családállítãsra" - no ez a másik téboly -, mert hogy ő már többször volt, és hogy előástak meg helyre raktak neki dolgokat a múltjából, és hogy nekem is jót tenne. Nem tudtam megmagyarázni neki, hogy nekem semmi bajom magammal, a családommal meg a világgal, és inkább otthagytam a lányt, köszönöm, ez nekem nem kell.

Szóval csak óvatosan azokkal, akiknek lelki bajaik vannak...

2018. jún. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!