Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható, ha egy lány időnként azzal fenyegeti a párját, hogy megpofozza?

Figyelt kérdés
Ha nem tetszik viselkedése, vagy beszól valamit.
2013. dec. 12. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Fenyegetőzni egyik félnek sem szabad!

Szakítson ha valami nem tetszik.De fenyegetőzni vagy ütni nem!

2013. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM.

Nem ütjük a másikat! TILOS!

2013. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Persze, ha csak viccből mondja, az megint más, de ezt tisztázni kell.
2013. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk ilyesmit mondani a párommal egymásnak, de természetesen csak viccből, komolyan sosem tennénk, ha csak megemelné a kezét rám, én már tovább is állnék.
2013. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem, én már rég otthagytam volna azt a nőt
2013. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kendrazoltan ***** válasza:
Egy párkapcsolatban a pofozkodás csupán egyféle helyzetben elfogadható: szex közben (természetesen annak megfelelő erővel és vehemenciával...). Minden egyéb helyzetben mélyen elítélendő és szakító / váló ok...
2014. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legjobb a béke. Persze az előfordult, hogy valakivel játékosan és finoman csapkodtuk egymást vagy paskoltuk egymás arcát, de az egész alatt nevettünk. Szerintem aki csak úgy pofon vágja a párját mert nem tetszik a viselkedése, az nem tiszteli a párját. Ahol nincs meg az egymás iránti alapvető tisztelet, ott nem érzik jól magukat a felek. Játék formájában, szexuális gyakorlatként szerintem más, de a hétköznapi életben ennek semmi keresnivalója.


23F

2014. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez ugyanúgy nem elfogadható, mint hogyha a fiú fenyegetné a lányt.
2014. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Természetesen , elfogadható , ha rászolgálsz . De mindig elöbb kérdezd meg , ha ezt , vagy azt akrsz tenni , ( például meg akarod fogni a mellét ) a kezedre fog ütni ? És akkor kérd meg , ne űssön nagyot , mert neked az fájni fog . Döntsd el , hogy neked megéri az fájdalom , vagy jobb lesz kivárni egy kedvezőbb választ ( például nem ütök , élvezni fogom ) .
2019. júl. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!