Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen tényleg a nők többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen tényleg a nők többsége (90 százaléka) komoly kapcsolatot keres?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jún. 21. 12:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
általában igen, de nagyon nyitott sok csaj másra is
2018. jún. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy csak kifejezetten szexet kb 10%keres. Van egy elég nagy hányad, aki komolyat, de egy nagyobb, aki nyitott mindenre és barátkozik-ismerkedik-randizgat, amiből lehet egyéjszakás is, vagy akár párkapcsolat. Olyan nőt nem ismerek, aki csak a szex miatt Tinderre szorult volna. Ez inkább a kanok mániája, azok akarnak általában csak annyit.


Bár, én is ott találtam meg a párom, 2 év után :D

2018. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
"Igazából levarratnám magam egy helyes pasival, de akkor azt hinnék, hogy k...va vagyok, ezért inkább azt mondom, hogy komoly kapcsolatot keresek"
2018. jún. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen, a legtöbb nő azt. Persze randizgatunk, próbálkozunk, belemegyünk a szexbe hátha majd rájön a pasi, hogy neki mi kellünk. Aztán persze ez a lehető legritkábban alakul így.
2018. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%

Mivel Tinderen a csajok biztosan nem a gyárban dolgozó "átlag jóskát" húzzák jobbra, hanem a szépen kisportoltan feszítő vagy látszólag is jól élő, sok utazásos képet magáról felrakó jóképű, sármos szépfiút, ezért a komoly kapcsolatos lázálmaiknak nagyjából annyi értelme van mintha egy férfi rosszlányokon keresné élete párját, de ott is csak a legjobb, legnépszerűbb csajok között természetesen.

Persze megy is a rinya, hogy minden pasi csak szexet akar vagy komolyat kamuzik aztán lelép. Tehát a nagy harci helyzet az, hogy felesleges hinni abban amit leírnak. Egy jóképű, magas, BMW-vel feszítő csávó annyi nőt varr le amennyit akar, egy nem ilyen pedig hiába várja, hogy komoly kapcsolat legyen, tőle semmilyen kapcsolatot nem akar egyik csaj sem.

Eddig összesen egy csaj jött nekem össze Badoo-ról úgy, hogy három teljesen egyértelmű mondat után tali majd 10 perc beszélgetés után fel hozzám. A többi meg hadd keresse csak élete hercegét. Ha ő tényleg ki tudja választani, hogy melyik férfival lesz hosszú kapcsolata néhány kép alapján...

Saját tapasztalatom az, hogy a nők fiatalon hatalmas mellényel válogatnak össze-vissza, keresik, kutatják a legeslegjobbat, aztán 50 évesen meg van egy alkoholista, barom férjük.

2018. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen, csak azt nem értem, minek vannak szexpartnerkeresőn.
2018. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%
A férfiak java is komoly kapcsolatot keres, ha nem is merik így nyíltan kimondani. A többi csak a körítés.
2018. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Katalinnak nem tudja valaki a fbját?
2018. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Én radiztam a tinderrol (is) kövér, csóró, buta, kvázi fogatlan, alacsony stb.férfiakkal is és egyikkel sem jött össze komoly kapcsolat. Ugyanúgy átb*sz*tt a 120 kilós 175 centis pasi mint a szépfiú, sőt. Akkor miért ne szexelhetnék a szebbel vagy a gazdagabbal aki ráadásul normális és úriember?? Abba lehetne már hagyni ezt a "nők csak a pénzre meg a BMWre mennek" dumát mert elég unalmas és szánalmas. Nehéz mit mondani arra ha egy pasi izzadtságszagú a randin vagy hiányzik a fél fogsora, és megpróbál megerőszakolni a moziban kb.
2018. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
9 de ha direkt gazdagabbal szexelsz, arra van egy szó..
2018. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!