Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért tűnhet sok nőnek hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért tűnhet sok nőnek hogy a legtöbb pasi nem keres komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lényegében a csak szex a pasiknál olyan mint a nőknél a legyünk barátok.

Lehet hogy komoly kapcsolatot keres a férfi de ha nem akar a nőtől semmit mert személyisége külseje nem jön be attól még egy éjszaka lehet, tudod úgy gondolkodik borzasztó igénytelenül hogy jó f.... nem válogat.

Lényegében a nők ugyanezt csinálják csak nekik a csak szex az a legyünk barátok...


2018. máj. 3. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

A mai világban nincs már ilyesmi. Egy nő is simán akarhat szexet, ha kapcsolatot nem is, ahogy egy pasi is utasíthat barátzónába egy nőt szex nélkül, ha nem tetszik neki. Nem mindenki lúzer, hogy ne válogathasson. Személy szerint voltam már nem egy olyan pasival, aki nagyon bejött külsőre, de kapcsolat szintjén nem passzoltunk volna, vagy mondjuk fuckboy volt és nem tudtam volna bízni benne. De a szex ettől még isteni volt :D


Sőt, nálam barátzóna sem létezik, nincsenek fiú barátaim az unokatesóimon kívül. Azért, mert amikor volt, egy idő után mindig többet akartak. Szóval én vagy úgy ismerkedek egy pasival, hogy lehet is abból valami és bejön, vagy vissza se írok neki. Tudom, ez talán csúnya dolog, de még mindig jobb, mintha hitegetnék meg hülyítenék bárkit is.

2018. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
“fuckboy”, hány éves vagy, 16?
2018. máj. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
#2 Akkor nevezzük “olyan férfi, aki csak szexet akar”-nak, ha neked ez így egyszerűbb.
2018. máj. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem.

A legtöbb nőnek a komoly kapcsolat = a cél a házasság és a családalapítás.

A legtöbb pasinak meg annyit jelent, hogy a következő 1-2 évben vele dug leggyakrabban.

2018. máj. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi értelme a kérdésnek.....


Nyugi, egy nő sem foglalkozik az életeddel, kit érdekel? Ha azt mondom, hogy nem akar kapcsolatot, akkor természetes, hogy arra gondolok, hogy VELEM nem.. Az kit érdekel, hogy mással? ...természetes, hogy egyszer előbb utóbb mindenki elköteleződik. Nekem a magam dolgával kell foglalkoznom, meg olyan pasival, aki VELEM keres komoly kapcsolatot.

Milyen egy attention-seeker vagy te:)

2018. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy minden ilyen kérdést meg témázgatást baromságnak tartok alapból, amikor jönnek az általánosítások arról, hogy a csajok s pasik mit akarnak s mit nem. Kár ezt firtatni.
2018. máj. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, rosszul látod. Nem minden férfi olyan, hogy mindegy milyen, megdugom...és a nőknél a legyünk barátok sem felhívás néhány kósza numerára...
2018. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahogy nekem nem így tűnik és az általad felvezetett összefüggést se tapasztalom.
2018. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!