Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit várnak még el egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak még el egy 30 feletti önálló férfitól?

Figyelt kérdés

Teljesen önálló vagyok.

Nem vagyok sem kopasz,sem túlsúlyos.

Mégis úgy érzem,hogy ez sokaknak nem elég.


2018. jún. 22. 09:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%

Jól látod, ez nem elég, vagy nem feltétlenül az.

Egy férfiben leginkább a lelkesedést keressük, senki sem akar egy unalmas begyepesedett alak mellett tengődni.

2018. jún. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Ez tényleg kevés. Ennyit tudsz csak felmutatni?

Hobbik? Jövőbeni tervek? Belső tulajdonságok? Családdal kapcsolatos tervek? Hogyan vélekedsz az egészségről, a belső békéről és a harmóniáról? Fontos-e számodra a természet és az állatok?

Gondolom az, hogy van állandó munkahelyed az alap.

2018. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Így van, mert ez kevés is (leírás alapján).

Értékrend? Világnézet? Gondolkodás? Hobbik? Családalapítás?

2018. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
41%

#2 #3

Bármilyen hihetetlen, de meg kell ismerni a másikat, ilyen qrva egyszerű a dolog.

De lassan már ott tartunk, hogy egy férfinak írásos önéletrajzot kell küldenie egy nőnek és várni, hogy visszaír, hogy felvették-e.

És mi van akkor, ha nincs hobbija, na akkor ugyan mi olyan történik ami miatt hirtelen kevés lesz?

2018. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
96%

"És mi van akkor, ha nincs hobbija, na akkor ugyan mi olyan történik ami miatt hirtelen kevés lesz?"


Miről tudsz beszélgetni egy olyan emberrel, akinek nincs hobbija/szenvedélye az életben? Egyáltalán mivel telik a napja egy ilyen embernek? Felkel, elmegy dolgozni, hazamegy és estig nézi a falat? (bár az is tekinthető hobbinak, de azért na... :D).

2018. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

Komolyan azt gondolod, hogyha már azt teljesíted, hogy önálló vagy, nem kopasz meg nem elhízott, akkor egy nőnek kutya kötelessége rádcuppanni?

Nem, abból, hogy nem jönnek veled össze, nem jön az, hogy több elvárásai lennének, amit te nem tudsz megugrani, hanem az, hogy nem jössz be neki. Vagy mondjuk személyiségre mást keres.

2018. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

#4


Hobbi hiányában csak annyi történik, hogy állandóan azt szeretné majd, hogy a párjával együtt legyenek, függni fog a másiktól, mert egyedül életképtelen feltalálni saját magát, egyedül unatkozni fog.


És mi van, ha a másik szeret olvasni? Akkor ez a nulla hobbival rendelkező személy mit fog csinálni addig, míg a másik olvas?

Leül és malmoz, vagy mi?

2018. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

"Bármilyen hihetetlen, de meg kell ismerni a másikat, ilyen qrva egyszerű a dolog."

Nekem mondhatod, én 2 éve már ismertem barátként a jelenlegi páromat, mikor összejöttünk. :)

De a kérdező leírásából ítélve nekem az jött le, hogy szerinte elég, hogy nem kopasz és nem túlsúlyos. Nos, nem elég, meg kell ismerni a másikat. Ha csak ennyi lenne, akkor elég sok férfibe beleszerettem volna... :D


"De lassan már ott tartunk, hogy egy férfinak írásos önéletrajzot kell küldenie egy nőnek és várni, hogy visszaír, hogy felvették-e."

Esetleg nem neten kéne ismerkedni... Személyesen hamarabb több minden kiderül.


"És mi van akkor, ha nincs hobbija, na akkor ugyan mi olyan történik ami miatt hirtelen kevés lesz?"

Bármi. A hobbi csak egy kis része, nekem mondjuk fontosabb a világnézet, az értékrend.

2018. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
4-es, nekem pl. negatívum lenne, ha nincs hobbija. Az azt jelenti, unalmas és érdektelen személyiség. Nem nagyon érdekes hobbinak kell lennie, de azzal milyen lehet együtt élni, aki elmegy dolgozni, vagy azt se, aztán otthon fetreng egész végig? Arról nem is beszélve, ha pl. olvasni, neten szörfölni sem szeret, akkor milyen lehet a műveltségi szintje... Biztos van olyan nő, akinek oké, de aki pl. szeret moziba, színházba járni, sportolni, aktív személyiség, az két héten belül beleőrül abba, ha egy ilyen emberrel van együtt.
2018. jún. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
32%

#5

Nem tudom, úgy túl van misztifikálva a hobbi, hogy az valami hihetetlen.

Miről lehet beszélgetni egy hobbi nélküli emberrel? Viszonylag elég sok mindenről. Akinek a hobbija a biciklizés azzal miről beszélgetsz évekig, a bicikliről?

Nekem sincs hobbim, mégis a csillagászattól kezdve az állatnevelésen keresztül egészen a politikáig bármihez hozzá tudok szólni, ha nem száraz tényekről van szó amit mondjuk politológusok folytatnak egymással.


#7

Nekem nincs hobbim, barátnőm sincs és fura mód, mégis létezem, nem haltam bele a vegetációba. Addig a másik néz sorozatot, youtubon pár műsort ami érdekli, játszik valami játékkal, ha szokott. Attól, hogy nincs valakinek konkrét hobbija még nem egész álló a falat nézi meg a szőrszálait számolgatja.


Nem kötekedésből írtam, de sok nőnek itt (meg máshol is) mintha egy 5 éves tervet kellene eladni családalapításről, közös életről úgy, hogy még nem is láttad.

Csak én gondolom ezt kissé röhejesnek, hogy egy vadidegen embernek magyarázkodjak, hogy miért nincs konkrét, kimondott hobbim vagy, hogy mondjam meg 5 év múlva hol fog tartani az életem?

2018. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!