Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit várnak még el egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak még el egy 30 feletti önálló férfitól?

Figyelt kérdés

Teljesen önálló vagyok.

Nem vagyok sem kopasz,sem túlsúlyos.

Mégis úgy érzem,hogy ez sokaknak nem elég.


2018. jún. 22. 09:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit várnak el és hány évestől, de aki 30 éves korára úgy érzi (a vagyonától és a befutott karrierjétől függetlenül), hogy az az élet, ha ő megpihen és nekiáll lábat lógatni, akkor az nem az én emberem.


Az információs társadalom alapvetése az élethosszig tartó tanulás és a folyamatos célkitűzés. Aki azt hiszi, hogy felnőtté (önállóvá) válni az élete beteljesedése, az számomra elég primitív és középszerű.


Oké, hogy önálló vagy, oké, hogy nem nézel ki rosszul, de nekem vagy bármelyik nőnek miért érné meg veled lenni ahelyett, hogy valami tartalmassal/értelmessel foglalkozna? Vannak emberek, akikkel úgy ültem randin, hogy azon agyaltam, mi hasznosabbat tehetnék abban az időben, amit ott elcseszek. Gondolom, te is valami ilyen lehetsz. A párom mellett meg mindig zajlik az élet, tök sok dolgot tervezünk, aminek a nagy része közös, pedig 18 éves kora óta önálló és elég jól tartja magát. Most 23.

2018. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

" Addig a másik néz sorozatot, youtubon pár műsort ami érdekli, játszik valami játékkal, ha szokott."


Értelmezési problémában szenvedsz, drágaság.

Szerinted a sorozatnézés, vagy a játékkal való játszás, az nem hobbi? Akkor mi, te jóember?

Imádok sorozatokat nézni, ez is hobbi!


Hobbihoz tartozik minden olyan tevékenység, amiben örömödet leled, legyen az bármi. Remélem most már felvilágosítottalak?

2018. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
49%
Az a döbbenet számomra, hogy milyen sok férfi jár ide ugyanilyen okból rinyálni.
2018. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
94%

Egy fejem van, két karom és két lábam.

Mégis úgy érzem, sokaknak ez nem elég.

2018. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
83%

"Szerinted a sorozatnézés, vagy a játékkal való játszás, az nem hobbi? Akkor mi, te jóember?"


:DDDDDDDDDDDDDDD Akkor minden "nincs hobbim" pasihoz adjátok ezt hozzá nyugodtan, mert ezt mindenki csinálja, csak nem hobbinak hanem unaloműzésnek hívja. A férfiak szótárában a hobbi ennél jóval nagyobb elköteleződést, tudatosságot és erőfeszítést jelent.

2018. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

15: itt az a kérdés, hogy azért csinálja, mert élvezi, vagy azért, mert unja magát, és úgy gondolja, ezzel lehet a legjobban elütni az időt. Előbbi esetben hobbinajk számít.


Nemcsak a különleges hobbi számít hobbinak. De igen, van olyan ember, akinek egyáltalán nincs, és az egy egészséges lelkületű nő számára taszító.

2018. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is csak az nevezhető hobbinak, ahol az ember alkot vagy mozog vagy valami aktív tevékenységet végez.


Dögleni a tv előtt semmiképp sem az. Az olvasást sem nevezném annak, akkor sem, ha a szabadidőm elég nagy részét töltöm vele.


Hobbi az a tevékenység, amibe az ember beleviszi az egyéniségét, kitartását, tudását, gondolatait, de mégsem az a szakmája. Túrázni, futni, rajzolni, írni, modellezni, fotózni, főzni (nem rutinból, hanem alkotni a konyhában), kutyákat idomítani, vagy amit akarsz. Ez hobbi. Befogadónak lenni szerintem nem az.

2018. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
58%

#17


Az olvasás is hobbi, csak hogy tudd.


"A hobbi (eredeti angol írásmóddal hobby) a korábbi „passzió” vagy a szabadidőben végzett, pihenést, kikapcsolódást szolgáló tevékenységek gyűjtőneve."

[link]


Remélem téged is felvilágosítottalak. Nemcsak az a hobbi, amiben alkotsz valamit, hanem az a hobbi amiben ÖRÖMÖDET LELED! Amit szívesen csinálsz a szabadidődben. Ha a túrázás számodra hobbi, akkor az olvasás miért nem?

Tudod, ha pl. önismereti, pszichológiai könyveket olvasol, azáltal fejlődik a személyiséged és fejlesztheted saját magad. Erről csak ennyit. Nemcsak regények léteznek!


A filmnézés is hasznos, pl nyelvtanulás szempontjából, ha valaki angolul, vagy egyéb más idegennyelven nézi a filmeket, akár feliratosan, akár felirat nélkül.


Van még kifogásod ezek ellen?

2018. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
41%

18: Amekkora arccal oktatod ki a népet, akkora marhaság az egész mondandód. Szerinted mégis ki az, aki valami olyat csinál a szabadidejében, amit nem élvez?! A te definíciód alapján az alvás is lehetne hobbi.

Aki pszichológiai könyveket olvas (rendszeresen, kitartóan!), annak a pszichológia a hobbija nem pedig az olvasás, ahogy a nyelvtanulás végett nézett sorozatnál is a nyelvtanulás a lényeg. Önmagában a sorozatot bámulni esténként pont ugyanaz, mint a Maunika sót.

2018. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
75%

#19


Mit szólsz bele egy olyan kommunikációba, amit nem neked címeztek?

Az előző válaszolónak címeztem a mondandómat, úgyhogy kár volt válaszolnod, főleg nem b..romságot!

Miért, mindenki azzal tölti a szabadidejét, amivel akarja. Ha szeret aludni, akkor azzal, ennyi.


Tévedésben vagy, nemcsak tanulás szempontjából olvas valaki pszichológiai könyvet, vagy néz angolul filmet.

Lehet, hogy számodra hihetetlen, de valaki szereti a pszichológiát és szeret angolul filmeket nézni. Pl. én. És nem a pszichológia a hobbim és már letettem angolból a nyelvvizsgát.


Sok témában szeretek olvasni pl. önismeret, párkapcsolat, önfejlesztés, ezen kívül regényeket is sokat olvasok.

Rengeteg sorozatot nézek és azt angolul nézem magyar felirattal. És nem konkrét nyelvtanulás céljából csinálom, hanem mert szeretek filmezni és nem szeretném elfelejteni azt, amit egyszer megtanultam. Tudod, amit nem használsz azt elfelejted.


És azért ne hasonlítsunk már össze pl. egy Trónok harcát egy "Maunika só"-val, oké? Mert nem egyen rangú a kettő. De mindegy is, a te értelmi szintednek minden sorozat a selejthez tartozik.

2018. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!