Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit várnak még el egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit várnak még el egy 30 feletti önálló férfitól?

Figyelt kérdés

Teljesen önálló vagyok.

Nem vagyok sem kopasz,sem túlsúlyos.

Mégis úgy érzem,hogy ez sokaknak nem elég.


2018. jún. 22. 09:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
jav.: A 2 mondat vége: főleg b..romságot! (A nem szócska oda nem kell.)
2018. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
48%

Úgy értem, 18, értelmes hobbi, amit az ember ismerkedésnél annak tekint és ami fejleszti a személyiséget.


TV-t nézni nem hobbi, sorozatot nézni sem. Filmkritikát írni és elemezni egy művet (könyvet, filmet) már hobbi. Ahhoz már több agy kell, mint egy marék kosznak.

2018. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Ja majd biztosan leírja a kérdező ide az összes személyes dolgát...hogy aztán még jobban szétszedjék.
2018. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nekem például nagyon szimpatikus,ha egy férfi önálló és ez hatalmas jópont,mert én is az vagyok. Nagyon szűkös a leírás, én úgy értelmeztem a kérdező 3 sorát,hogy ezen kívüli extrákat várnak tőle a nők. Nem hiszem,hogy a személyiségére gondolt. Hanem ilyesmikre,hogy extra anyagi helyzet, extra kigyúrt test vagy valami átlagfeletti:) de bocsi,ha félreértettem. Egyetértek benne,hogy a személyiség is nagyon fontos. Szerintem az apró célok is célok,abból látom,hogy az életében tud haladni:) nem kell 5 éves terv..de jó látni,hogy amit akar,azért tud tenni. Így mondjuk lehet,szeretnék neki èn is olyan lenni. Nagyon motiváló:)
2018. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

#22


Értelmes hobbi, értelmes hobbi! Mert könyvet olvasni nem értelmes dolog, ugye? Hisz te írtad, a könyvolvasás nem hobbi.

Mesélj még, kérlek!


Mindegy is. Számodra csak az a hobbi, amit te cselekvés által létrehozol. Te sokkal merevebb vagy. Számomra meg az a hobbi, ami örömmel tölt el, legyen az olvasás, vagy angolul nézni a sorozataimat és közben tornázni.

Ez van, különbözőek vagyunk.

2018. jún. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
24%

20: Aranyom, nyilvános fórumon szólaltál meg, nevetséges ez a hiszti. Ott van a privát üzenet funkció, erre találták ki, ha ennyire nem bírod elviselni más véleményét.

Te az iskolapéldája vagy ennek a mai elkényeztetett és siralmasan műveletlen generációnak. Csak a kritikátlan, primitív arrogancia, és az üres, tartalmatlan szólamokkal dobálózás megy. A szövegértelmezéseden, az érvelési szarvashibáidon is látszik, hogy a műveltséged korlátai a Trónok harcánál fekszenek. Nem tudom eldönteni, hogy nevetséges vagy siralmas, amikor azzal dicsekszel, hogy te magyar felirattal nézel egy angol nyelvű filmet. Te komolyan teljesítménynek érzed ezt? Ha felirat nélkül nem érted, akkor te valójában nem tudsz angolul.

2018. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy a 65%-os a legértelmesebb hozzászóló mégis őt húzzátok le nullára. De aki vele vitatkozik, azt is...nice.

Nos, nekem az olvasás a hobbim. Imádok olvasni, mióta megtanultam, naponta olvasok valamit. Volt idő, hogy 3 könyvtárba jártam egyszerre. Angolul és magyarul is szívesen olvasok, bármilyen témában. Vannak kedvenc költőim,íróim és szívesen beszélgetek könyvekről esetleg filmekről is.(bár utóbbit kevesebbet nézek, mert elveszi az időt a szent olvasástól) Ha valaki azt mondaná erre, hogy az olvasás nem hobbi,mert ott csak passzív befogadó vagy, szerintem nem tartana sokáig a románc. Az olvasás fejleszti a legjobban a nyelvi készségeket, a fantáziát, a szókincset. Pl edzeni is járok, de azt nem tekintem a magam részéről hobbinak, mert az, hogy lefutok 5 kilométert, az olyan, mint a fogmosás meg a hajmosás. Rutin. De van akinek meg az a hobbi.

2018. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%

Ha meg van hobbyja akkor meg az a baj,hogy:

1.Miért költ rá annyit.

2.Miért nem tölti az idejét velem(családddal) ahelyett,hogy horgászni/vadászni/vitorlázni/lovagolni/sakkozni/stb jár.

Ha valakinek van olyan hobbyja ami a felemészti a szabadideje/pénze nem elhanyagolható részét az a párkapcsolatok nagy részében igencsak hamar konfliktusforrás lesz.Sokszor már abból is van,ha a valakinek a párja szimplán sokat dolgozik(akár a pénz miatt,akár mert szereti a munkáját).

A másik meg az,hogy igen tudom itt a legtöbben atomfizikusok meg agysebészek,de bizony-bizony az átlag ember(ja tudom senkinek se kell átlag ember minimum Pablo Picasso,de ja bocs már ő se jó mert alacsony volt), hazamegy a melóbol elmegy a boltba,esetleg kotyvaszt valami kaját és beájul az ágyba.Hétvégén meg ott a háztartás,a szülő-rokon látogatás meg még sorolhatnám kinek mi.És akkor még arról nem is beszéltem,ha már gyerek is van,vagy arról ha hétvégén(is)dolgozik.

Hozzáteszem félreértések elkerülése végett mindezt nőként írom.

2018. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

@28: Jaguar Warrior remekül összefoglalta az elején a lényeget, csak őt menetből lepontozzák.


Ez a hobbi-kérdés egy vicc, úgy ahogy van. Még abban se tudnak megállapodni, hogy a hobbi végeredményben micsoda? Szerintem a hobbi egy olyan szabadidős tevékenység, amit az ember belső igényéből fakadóan végez és adott esetben nagyobb mennyiségű energiát is hajlandó beáldozni érte. Ebbe ugyanúgy belefér az, hogy valaki hobbiból könyveket olvas és az is, hogy valaki a munkája mellett fából farag bútorokat. De az, hogy valakinek nincs kifejezetten hobbija, még nem jelenti azt, hogy egy életképtelen ember, akit nem érdekel semmi.


És akkor még nem beszéltünk arról, hogy ha valakit a hobbija miatt ítélnek meg negatívan. Pl. ha azt mondja valaki, hogy őt érdekli a két világháború közötti német film, vagy a kriminálpszichológia (én egyik se vagyok), akkor rögtön elkönyvelik egy unalmas, magának való embernek.


Szerintem pont teljesen mindegy, hogy valakinek van-e hobbija vagy nincs, mert nem ez határozza meg az embert. Attól, hogy valaki szabadidejében nem váltja meg a világot még bőven lehet érdekes ember.

2018. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

És az eszetekbe sem jut, hogy a hobbi azért kerül elő ismerkedésnél, mert nem mindegy, hogy az illető heti 5 napot edzőben tölt, és egész hét végén túrázik, mert abba egy lusta, otthon ülő partner nem fér bele (akkor sem ha amúgy tök jó fej, olvas és bélyeget gyűjt). És fordítva: ha nekem a hobbi a színház, egy jó könyv, egy kiállítás, akkor nem fogok egy sport őrülttel komolyat tervezni, mert nem fogunk tudni együtt időt tölteni.


Olyan emberrel sem szeretnék összejönni, akinek az a hobbija hogy minden hétvégén horgászik és a haverokkal sörözik. Nem illenénk össze. Sok pasi nem jönne össze olyan lánnyal aki heti többször táncolni jár, ha ő maga nem táncol, mert nem tetszene neki, hogy idegen férfiak "fogdossák" a nőjét.


A hobbi kapcsán inkább az érdekli mindkét felet szerintem hogy összeegyeztethető-e az, amit a szabad idő eltöltéséről gondolnak.

2018. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!