Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti próbálkoztatok már netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti próbálkoztatok már netes társkeresővel?

Figyelt kérdés

Úgy alakult az életem, hogy hazaköltöztem vidékre, ahol az évek során megszűnt a kapcsolatom a régi haverokkal, így ilyen szempontból egyedül maradtam, nem tudok senkivel eljárni helyekre ismerkedni stb.


Egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy egyedül maradok pár nélkül, ezért regisztráltam netes társkeresőre. De még azon is olyan szerencsétlen vagyok, hogy pont azok inaktívak, akik a legjobban "bejönnek", pl. ráírtam 10 lányra, közülük 7 inaktív, 3 pedig válaszra se méltatott, tehát teljes kudarc... :D


Valaki járt már sikerrel netes társkeresővel vagy van valamilyen tapasztalata?


27F Szabolcs-Borsod megye


2018. jún. 23. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem .nem volt nagy sikerem alatta .
2018. jún. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Felejsd el a netet, egy rakat xar az összes oldal. :) Élőben ismerkedj, ha mindenáron el akarod baxni az idődet, fölöslegesen. :D
2018. jún. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen, nem vált be
2018. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Járj el egyedül ismerkedni vagy keress valami társas hobbit, ahol találsz új haverokat. Netes ismerkedést max. élő ismerkedés MELLETT érdemes űzni, mert a férfiak többségének csak az önbizalmát veszi el (bár 10 db kudarc ebben a műfajban még semmi :D).
2018. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:

Meg kell tanulni használni, jó dolog ez, csak legyenek reálisak az az elvárásaid és vedd figyelembe, mik a kilistázott csajok igényei.


10 elutasítás az semmi, ha már 100-nál tartasz, vakarhatod a fejed :)

2018. jún. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Profi portfólióval kell pályázni a neten ,ennyi a titok.Olyan ez mint egy állásinterjú meg egy Cv . Igényes fotók, okos bemutatkozás, laza spontánnak ható de mesterien kidolgozott levelek. Ennyi a titok,és megy a csajozás a neten is .
2018. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen,deccsak rondákba futottam bele így letettem a dologról..
2018. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én Tinderen ismertem meg a férjemet 2,5 éve. Két hete volt az esküvőnk. Szoktunk is poénkodni, hogy életem legJOBB húzása volt... :D Mindig mindenki meglepődik, ha elmondjuk a megismerkedésünk történetét.


Egyébként nem rég Oszkároztam egy nálam 5 évvel idősebb csajjal, akivel végig dumáltuk az utat. Sokat beszélgettünk a társkeresőkről és ő is megrökönyödött a Tinder sztorinkon. :) Azt mondta már sokmindent próbált, de egyre inkább az az érzése ahogy halad előre is az idő, hogy csak lelki nyomikat, vagy elvált pasasokat fog találni. A véleménye azóta fordult némileg pozitívvá, amióta regisztrált az elittársra és kifizette a tagdíjat. Szerinte akik fizetnek ezért a szolgáltatásért, azok sokkal komolyabban veszik a történetet és egyébként ebben lehet is valami.

2018. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem. Férfiként egy nagy adag konkurenciával kéne versenyeznem és húspiaci cuccként lennék kezelve. Szexre ez még belefér, de nem tudnék komoly kapcsolatot építeni olyannal, aki pár képem alapján van oda értem.
2018. jún. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, pár képed alapján lesz oda érted senki. Max szimpatikus leszel a külsőd alapján. A többi már rajtad múlik, mit nyújtasz egy személyes találkozó során (és a másik mit nyújt neked).
2018. jún. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!