Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mikor óhajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lafajett kérdése:

A férfiak mikor óhajtanak megérkezni a 21. századba?

Figyelt kérdés

Vigyázat, általánosítás ezerrel!


Miért érzi magát főnyereménynek az alábbi férfitípus (szerintem ez a döntő többség): délutántól éjfélig ül a tévé/számítógép előtt pörköltszaftos trikóban, a szája szélén még ott lógicsál a büdös savanyúság, az egyik kezében a sör, a másikban távirányító/egér. (Fleksz az ölben/lábnál.)


De nem gyünnek a topmodellek!


Elhiszem, hogy van réteg, akinek ez az igazi férfi, de egyre több nőnek ez bizony már nem elég. Most nem akarok abba belemenni, hogy dupla annyi nőnek van diplomája stb., de a léc minden egyes nap magasabbra kerül, a férfiak pedig ahelyett, hogy összakapnák magukat, még inkább leeresztenek.



Miért szólják le a „törtető”, „karrierista” nőket, akik tesznek is magukért, a micsodájuk vakarása helyett?


2018. jún. 24. 13:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
34%

Tudod szokták mondani, ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

Mindenki egye meg azt, amit főzött.

Mindenkinek meg van a lehetősége arra, hogy a számára megfelelő párt találja meg, ha meg az éppen aktuális nem tetszik, akkor ott lehet hagyni.

Nem kell a rinya. Mindenki olyan, amilyen.

Ha meg a nőnek nem tetszik, hogy a pasi csak vakargatja a t..két, ahelyett, hogy segítene neki, sorry, ő választotta azt a pasit.


Egyes pasik már most a 21. században vannak. Luxus számukra már a kezdeményezés párkapcsolatban, tohonyák, lusták, papucsok. Sokan elvárják, hogy a nők kezdeményezzenek.


Ja és még valami: a törtető, karrierista nő soha nem lesz boldog, mert neki a karrierje MINDIG fontosabb lesz, mint a családja!

2018. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sok ribi is főnyereménynek érzi magát.Figyelem nem általánosítás!
2018. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%

Azért a férfiak döntő többsége szerintem nem ilyen, nyilván aki így van annál tényleg béna, ha azt várja, hogy a sült galamb belerepüljön a szájába.

Viszont annak, hogy a nők is tanultabbak, diplomásak, van egy olyan negatív vonzata, hogy irreálisra ugorhatnak az igények. Mert a nők alapjáraton mindig olyan férfit keresnek, akire fel tudnak nézni. De így hogy a nő is a csúcson van, így már csak nagyon kevés férfi lesz neki az ideális, és kiesik mondjuk az egyszerű, egyébként normális férfi, akinek mondjuk csak egy szakmája van.

Nyilván ellenirányba pedig megjelenik, hogy a gazdag diplomás férfiak inkább kezdenek a kora 20on éves fiatal csajokkal, akiknek feszesebb a bőrük vékonyabbak, mint a 30 körüli, már öregedő, de diplomás nővel. A férfiak szemszögéből a diplomának nincs szerepe a vonzalomhoz.

2018. jún. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

Hát figyelj, én nem szólom le a „törtető”, „karrierista” nőket, csak szimplán hidegen hagy ez a karrier téma, nem ez alapján választok párt, nálam legalábbis nem oszt-nem szoroz, hogy hány diplomája meg milyen munkahelye van egy nőnek.


Lássunk egy ilyen párbeszédet, hogy néz ki ez a gyakorlatban:


Karrierista nő:-Nekem van 2 diplomám,nyelvizsgám!

Én:-Nekem is.

Karrierista nő:-Nekem vannak céljaim!

Én:-Nekem is.

Karrierista nő:-Nekem van pénzem, amit én teremtettem meg saját magamnak!

Én:-Nekem is.

Karrierista nő:-Miért nem értékeled eléggé, hogy mennyi mindent letettem az asztalra?!

Én:-Mert egyrészt ezek bennem is megvannak és én se tartom olyan nagy számnak őket, másrészt ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak az életben.

2018. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Én egyáltalán nem ilyen férfi vagyok.
2018. jún. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
haggyáfmáá-nemhlátofhogyeszekh?
2018. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
Mennyi relevanciája van hogy Jézus születése óta hány évszázad telt el?
2018. jún. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%

Ezért mondom azt nőként, hogy sokkal jobb egyedül. Annyi nyomoronc, semmire se jó férfi van, hogy borzalom. Az a kevés normális úgy is kapcsolatban van. Nincs szükségem mindenáron valakire. Ha normális párom nem lehet, akkor semmilyen se kell. Azért minek összejönni valakivel, hogy megnehezítse az életem?

Aztán sok pasi meg panaszkodik, hogy nehéz ismerkedni, milyen sok a fiatal szingli pasi, nem lehet a nőkkel ismerkedni. Aztán tíz perc sírás után visszaülnek a kanapéra orrot piszkálni.

2018. jún. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Én diplomás vagyok utálom a sört és figyelek magamra.

Egyébként ilyen a család 95%-a is.

Továbbá sosem szóltam bele más magánéletébe. Legyen akár karrierista akár nem.


Az h most egyes férfiak igénytelen taj parasztok, akik egész nap csak zabálnak. Azzal én nem tudok mit kezdeni.


30 F

2018. jún. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
De ha feláll....a gép elől, olyan erős mint egy neandervölgyi, még a barlangi medvét is elijeszti, képes gyereket nemzeni, mi kell még?
2018. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!