Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mikor óhajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lafajett kérdése:

A férfiak mikor óhajtanak megérkezni a 21. századba?

Figyelt kérdés

Vigyázat, általánosítás ezerrel!


Miért érzi magát főnyereménynek az alábbi férfitípus (szerintem ez a döntő többség): délutántól éjfélig ül a tévé/számítógép előtt pörköltszaftos trikóban, a szája szélén még ott lógicsál a büdös savanyúság, az egyik kezében a sör, a másikban távirányító/egér. (Fleksz az ölben/lábnál.)


De nem gyünnek a topmodellek!


Elhiszem, hogy van réteg, akinek ez az igazi férfi, de egyre több nőnek ez bizony már nem elég. Most nem akarok abba belemenni, hogy dupla annyi nőnek van diplomája stb., de a léc minden egyes nap magasabbra kerül, a férfiak pedig ahelyett, hogy összakapnák magukat, még inkább leeresztenek.



Miért szólják le a „törtető”, „karrierista” nőket, akik tesznek is magukért, a micsodájuk vakarása helyett?


2018. jún. 24. 13:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
46%

Nos, ez leginkább az anyukák hibája, hogy majomszeretettel kompenzálnak, ha egyedül nevelik a fiúkat és nem vonják be se a háztartásba, nem hívják fel finoman a figyelmüket, hogy egy jó frizura csodákra (lehet) képes, stb.


Vagy ha van is apaminta, nagy zöme azt látja, hogy anyuka meló mellett robotol, apuka jó, ha egyszer lenyírja a füvet, ha panelban élnek, ez sincs meg.


Még mindig sokan -de talán egyre kevesebben- pedig tudattalanul viszik tovább az elcseszett mintát.

2018. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Egyetlen egy ilyen férfit sem ismerek. Pörgetem az agyamban az ismerősöket, de senki... Nem tudom, talán neked kellene megérkezni a való világba, én ezt a képet, amit itt most le festettél, még csak tv-ben láttam.
2018. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem érzem magam főnyereménynek, az emberek mindig gondoskodtak arról, hogy egy utolsó selejtnek érezzem magam.


"...de a léc minden egyes nap magasabbra kerül, a férfiak pedig ahelyett, hogy összakapnák magukat, még inkább leeresztenek"


Mert nincs értelme erőltetnem, úgysincs esélyen. Másrészt engem mások sikere egyáltalán nem ösztönöz, épp ellenkezőleg, demotivál.


Nem szoktam leszólni a karrierista nőket, csak főnöknek ne kapjak ilyet.

29F

2018. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%

"engem mások sikere egyáltalán nem ösztönöz, épp ellenkezőleg, demotivál"


Azt ugye tudod, hogy ezzel a hozzáállással egyedül csak saját magadat hibáztathatod a sikertelenségedért?

2018. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
69%
A nők mikor hajlandóak elfogadni, hogy a 21. században az egyenlőség a társkeresés/párkapcsolat szintjén is egyenlő feladatokat jelent?
2018. jún. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Isten ments karrierista nőktől.

Munkahelyen van pár, inkább pusztulok meg egyedül, minthogy valami istenkomplexusos, rosszindulatú klimaxoló nő mellett éljek.

2018. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert akik a leírásban szerepelnek, azok nem férfiak, csak lusta pacákok.
2018. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én egyetlen ilyen férfit sem ismerek.
2018. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%

Nem szeretem a pörköltet, nem iszok otthon sört a TV/számítógép előtt dögölve, pláne nem foltos trikóban.


Diplomásként dolgozok egy presztits


És tudod, mit? Igazad van kérdező! Mert jól látod, van az a női réteg, amelyiknek még ez us férfi, ha elég

2018. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a pörköltet és az egyéb zsíros ételeket, nem iszok otthon sört a TV/számítógép előtt dögölve, pláne nem foltos trikóban.


Helyette 6 éves korom óta sportolok, ami meg is látszik, diplomám nekem is van és jól hangzó ágazatban presztizs cégnél dolgozok. Igaz csak 175 centi vagyok, így a nők egy részének a szemében már nem vagyok férfi.

Az értelmesebbek viszont szerencsére jönnek, egyszerűcske vagy felszínes meg egyébként sem kellene, nem értenénk egymást.

Mellesleg a köreimben nem igen ismerek olyan típust amit leírtál, se olyan nőt akinek ez bejönne.


De tudod, mit? Igazad van kérdező! Mert jól látod, hogy azért van az a női réteg, amelyiknek MÉG EZ IS FÉRFI, ha nagy darab és 185+ cm.

2018. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!