Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mikor óhajtanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lafajett kérdése:

A férfiak mikor óhajtanak megérkezni a 21. századba?

Figyelt kérdés

Vigyázat, általánosítás ezerrel!


Miért érzi magát főnyereménynek az alábbi férfitípus (szerintem ez a döntő többség): délutántól éjfélig ül a tévé/számítógép előtt pörköltszaftos trikóban, a szája szélén még ott lógicsál a büdös savanyúság, az egyik kezében a sör, a másikban távirányító/egér. (Fleksz az ölben/lábnál.)


De nem gyünnek a topmodellek!


Elhiszem, hogy van réteg, akinek ez az igazi férfi, de egyre több nőnek ez bizony már nem elég. Most nem akarok abba belemenni, hogy dupla annyi nőnek van diplomája stb., de a léc minden egyes nap magasabbra kerül, a férfiak pedig ahelyett, hogy összakapnák magukat, még inkább leeresztenek.



Miért szólják le a „törtető”, „karrierista” nőket, akik tesznek is magukért, a micsodájuk vakarása helyett?


2018. jún. 24. 13:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%
Kisangyalom a hajadra kenheted a diplomádat,mert az egy férfinek nem érték. Az a helyzet hogy a magad fajta karrierista, nagypofájú lánykák a lábuk közti résen kívül semmit nem tudnak nyújtani egy férfinak ,ami női erény lenne. Se kedvességet ,se odaadást se hűséget ,odafigyelést ,egyfajta védelemre szorulást.Főzés ,háztartás vezetés gyereknevelést már említeni se merem mert rámuszul a gyk femcsihada. És ezek is ösztönök ám ,nem csak a férfinak kell magas kigyúrt védelmet nyújtó kőkemény macsónak lenni mert az a férfias.De a nőknek is hozni kellene a hagyományos ösztönszintű női jegyeket,hogy nő számba legyenek véve. Csak sajnos ez teljesen kiveszett belőllük,a nagy egyenjogúsági harcban ,aztán csodálkoznak, ha nem találnak "normális" pasit de ha találnak is nagyon hamar dobja őket.
2018. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
22%
Eleve lenézem a diplomás nőket, pedig jómagam is diplomás vagyok.
2018. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csak a főkérdést olvastam el, a válaszom: én soha! :)
2018. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!