Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos nők tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos nők tényleg ilyen könnyen tudnak jutni jó sorshoz?

Figyelt kérdés

Szinte semmit nem tesznek és jó életbe mehetnek ha akarnak. Van egy kolléganőm aki csinos elég szegény, fizetése is 110 ezer körüli. Összejött valami pénzes csókával és bizony havonta posztol az instán hogy most ilyen wellness, olyan wellnes. Most spanyol ország, aztán Florida. Ilyen szigeten olyan szigeten vannak. Munkahelyre egy gyönyörű fehér bmw-vel állított be, mindenki csak nézte.

Miért nem magának teremti meg ezt a életet? Miért várja el mástól és vajon csak a pénze miatt van a férfival? Mi lehet a háttérben?


2018. jún. 24. 13:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem téged ez miért érdekel? Felőlem menjek bárki wellness-re, Floridába. Ha irigykedsz, akkor meg szerezz te is egy pénzes hapsit.
2018. jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Aztán idővel megöregszik, kidobják egy fiatalabb nőért és ott áll majd üres kézzel és magányosan. Tényleg irigylésre méltó életút.
2018. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez téged miért zavar? Mert nincs elég pénzed, hogy jó nőt szerezz, vagy mert téged senki nem visz utazásokra?
2018. jún. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

hogy, hogy nem, engem nem zavar ha jól jártak egymással..


egyszerűen nem hagyom, hogy érdekeljen..

2018. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Akkor addig a pasi otthon ül? Menne Miami-ba, de vár, míg a nő megkeresi rá a pénzt?


Én simán fizetném a barátomnak. Vagy mehet elmajszolni egy májkrémes kenyeret a Városligetbe, míg én Velencében szórakozom?

2018. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor egyik könyvesboltban találomra kinyitottam egy könyvet, ahol ez a mondat tárult elém:

Legkisebb erőfeszítés törvénye.

Ez az Univerzum egyik törvéneként volt említve. Vagyis ha például az a célunk hogy Győrből Bp-re menjünk, akkor nem nyugat felé a Földet megkerülve célszerű oda eljutni. Mert hosszabb idő és kidobott pénz és erőfeszítés lenne. Sőt még az sem biztos hogy célba érnénk mert olyan hosszú úton több minden közbejöhet.

Hát a szép nők is ezért nem kezdik el felépíteni a karriert gyári szalagmunkával. Hátha megöregedve is ott tartanának ahol elindultak. De ha láthatáron van egy amerikai milliárdos, akkor miért ne próbálnának meg vele összejönni? Hisz a legrosszabb esetben csak az történne hogy nem sikerül és kereshetnek tovább. Meg azért a születendő gyereknek sem mindegy honnét indul az élete.

2018. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Manapság már nem csak a csinosak. Nem egy példát látok, hogy lompos, igénytelen, elhízott és ostoba nők csinálták a legjobb partit.
2018. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Minden jóérzésű ember irigy az igazságtalanságra hol itt az igazság hogy neki semmi erőfeszítés nélkül ilyen élet összejön. Én keményen dolgozhatok azért hogy egy ilyen életet összehozzak. Gazdag nő viszont nincs nagyon nem nagyon lenne esélyem nála
2018. jún. 24. 14:22
 9/21 anonim ***** válasza:

Aki hajlamos szarként lekvárnak érezni magát, mert felkerül a polcra, igen, tehát olyan dologgal felvágni, ami nem az ő érdeme.


Valószínűleg kislányként mást se kapott, csak a bókokat, hogy jaj, milyen gyönyörű és emiatt a lehető legkevesebb erőfeszítéssel akar érvényesülni. Általában az ilyen nőkre igaz.

2018. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Amíg szegény voltam, soha nem irigykedtem; ha valakinek jó élete, jó kocsija, stb. volt, akkor elismerően bólintottam, és gondoltam, ha keményen dolgozom, nekem is lesz. És lett is.

Gond nélkül kifizetném a nyaralást, ha találnék egy szimpatikus nőt, sokkal jobb ketten utazni, mint egyedül. De sajnos elég magasan van az a bizonyos léc.

2018. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!