Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban bármilyen csóró kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban bármilyen csóró kövér csúnya alacsony lúzer férfi könnyen tudna csinos barátnőt találnia ha jó lenne a humora dumája?

Figyelt kérdés
Én rettentő átlag alatti vagyok és bizony nem nagyon volt még barátnőm. Eddig a külsőt okoltam de csinos nők, barátok stb. felvilágosítottak hogy nem a külsőmmel van gond hanem az hogy nincs humorom és nem jó a dumám...sajnos ebben van valami mert nem vagyok valami okos..
2017. aug. 9. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

:D :D :D


A nap humora címét már neked oda is adnám, ha lenne ilyen. :)


"ha jó lenne a humora dumája?" :D :D


Ez még édes kevés.


Egyébként számomra nem szimpik a kövér lusta emberek, szóval, erről ennyit.

De sebaj, majd később az egészséged látja kárát a kövérségednek.

2017. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én épp hogy nagyon vékony vagyok meg nagyon alacsony 158 cm és max 60 kg
2017. aug. 9. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
1: Hát igen, szerencsétlen mert férfinak születni. Bezzeg ha nő lenne, egyből jönne a kioktatás a "hormonosokról", meg a "mindenkit igenis úgy kell elfogani, ahogy van" duma. Én is jót mulatok! :D
2017. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos akkor te halmozottan hátrányos helyzetű vagy. Vigasztaljon, hogy a nagyon előnytelen külsejű fickókat a jó duma sem nagyon teszi vonzóvá.
2017. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem,mert a külső a belépő az előtérbe és ott mutathatod meg intelligenciádat, humorodat, a tanult dolgokat.

Ha valahogy el tudod érni, hogy bekerülj az előtérbe, trükkel, praktikával, esetleg külső segítséggel, akkor talán van rá esély. Ismeretlenként szinte semmi.

2017. aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%

Kérdező, akkor menj edzeni, szedj fel izmokat, hogy ne legyél k..rva vékony.

A magasságod miatt csak nálad alacsonyabbak érdemes kezdened.


#3

A betegség miatti hízás/fogyás, az mindig külön kategóriát képvisel. Nem kéne összemosni a kettőt.

Nőknél is ugyanolyan undorító a lustaság és az össze-vissza zabálás miatti kövérség!

2017. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te magadat csúnyának tartod, nem biztos, hogy az vagy.


Vannak nők, akik kedvelik az alacsonyabb férfiakat, igaz, nem ők vannak többségben, de vannak ilyenek.


Inkább, az a lényeg, hogy ne süssön rólad az elkeseredettség, ne állj, már alapból negatívan az ismerkedéshez.


Ez már, többet érne, mintha jó humorod lenne.

2017. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Képet !
2017. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már megint mindenki a kövérségen akadt meg...


Nem, nem lehet, de nem azért, mert csóró, alacsony vagy lúzer vagy, hanem azért, mert szimplán nem felelsz meg a mai ideálnak. Van, aki akármennyit zabál, nádszál marad, van, aki diétázik, mégsem bír lefogyni.


21/L

2017. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Vicces akartál lenni, Kérdező? :D ez egy kapitális baromság, úgy, ahogy van. Az ilyenek még az átlag alatti nőknek se kellenek.

Természetesen a férfiakat nyugodtan lehet ekézni, ha nincs ideálalkatuk, meg edzésről, gyúrásról osztani az észt. Ha viszont nőről van szó, akkor sajnáljuk szegényt, nem tehet róla, a csúnyarossz genetika az oka, és igenis fogadják el őt a pasik ilyennek :D csodálatos kettős mérce. Én jót mulatok!

2017. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!