Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hátrányom származhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányom származhat abból ha nem ismerkedem sohasem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy milyen hátrányok érnek majd a jövőben ha ki marad az életemből az ismerkedés, a szórakozás, a barátkozás stb.


Választokat előre is köszönöm szépen.



2018. jún. 24. 18:40
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. jún. 26. 12:30
 32/37 anonim ***** válasza:
Ebből csak előnyöd származhat, nem fog csalódás érni. :D F
2018. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Ez is igaz.
2018. jún. 26. 15:55
 34/37 anonim ***** válasza:
Esetleg munkahelyen lehet hogy inkább azt veszik föl, akinek a főnökkel már van kapcsolata, akit már ismer, esetleg nem fogsz tudni olyan jól kommunikálni, visszamehet a kommunikációs képességed fejlődése; vagy esetleg maj' megőrülsz azért, hogy beszélgethess valakivel, átadhasd a gondolataidat; megoszthasd másokkal ami benned van; nem tudod kibeszélni magadból, elfojtod, lefojtod ezt az energiát. Meg esetleg pártalálás lehet, hogy nehezebben kezdesz neki, mert nincs tapasztalatod az emberi kapcsolatokban; most arra gondolok, hogy a kommunikáció megkezdésének nehézségei , maga a kapcsolatfelvétel; mert pl ha te nem vagy diszkós-típus; és mondjuk elmennél mégis néha diszkóba; és felszednél egy diszkós leányzót; akkor nem tudnátok együtt megmaradni, mert ő folyton bulizni akarna, te meg nem. Tehát tényleg csak a kapcsolatfelvételre gondoltam akárhol. Meg nemtom, ha találsz megfelelő társaságot, sok vicces szituáció, közös élmény emlék keredhet ki, amire együtt is visszagondolhattok ; de egyedül is felidézheted. Énnekem ilyesmik jutottak eszembe; ja meg hogy interjún pl nem tudod olyan jól "eladni magad", vagy nemtom. De amúgy ezek jutottak tényleg eszembe.
2018. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
NemTom, nemJerry, nemAtom, nemIon, nemNeutron, akkor proton lesz. :D :D
2018. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Szerintem nekem a kommunikációs képességem ki sem fejlődött normálisan. Ismerkedni sohasem fogok az biztos.
2018. jún. 26. 19:57
 37/37 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon ismerkedtem soha nem voltam társasági ember. De egy lány ha megtetszett tudtam kezdeményezni annyira ösztönösen jön ez.
2018. jún. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!