Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nagyok az elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyok az elvárásaim vagy rossz helyen ismerkedem?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy nem találok hozzám illő lányt. Két éve vagyok egyedül, előtte sok kapcsolatom volt, a leghosszabb 3,5 éves. Szeretnék egy nőt, aki értelmes...sportos...EGY férfit keres hosszutávra...eltartja magát, nem a szüleivel lakik...támogató, megbízható. Nem kell azon gondolkodnom, hogy vajon kivel flörtölgethet,ha egy kis vitánk van. Ennyire nagyok ezek az igények? Vagy rossz helyen ismerkedem?


Rólam:

- 28 éves vagyok.

- Tanult, (mások szerint) értelmes.

- Meg lehet velem jelenni komolyabb társaságban is, bármilyen témáról tudok beszélgetni, a nők okosnak tartanak.

- Az ágyban nincs nagy gond, soha nem volt panasz, ellenkezőleg.

- Jelenleg albérletben lakom, de már sajátra gyűjtök. (ennyit az anyagiakról)

- 9 éve sportolok rendszeresen, látszik a kulsőmön és az egészségemen egyaránt.

- Nincsenek káros szenvedélyeim.

- Határozott vagyok, amire vágyom, azért megdolgozom és megszerzem.

- Hűséges vagyok.

- Nem érdekel a bulizás(a barátnőmmel elmegyek, ha szeretné, magamtól hidegen hagy), átlag magyar férfihoz képest sokat adok a megjelenésemre(borotvát ismerem, jobb fodrász, stílusosabb ruhák, semmi extra...)

- Nem vagyok agresszív, inkább a megbeszélés híve vagyok.

- Magamra főzök és a páromra is, ha sok a dolga.

- Tiszta és rendszerető vagyok, saját háztartást vezetek 4 éve. A hideg kiráz a "férfimunka - Nőimunka" felosztástól.

- Igéző a szemem. Állítólag. :) (szürkéskék)


Hátrányaim:

-Nem vagyok helyes, bár ronda sem.

- Kevés dolog érint meg érzelmileg,magas az ingerküszöböm. (A páromra odafigyelek, egyedül az érzésekről beszélgetés esik nehezemre)

- Keveset járok társaságba.

- Ha megyek, akkor adnak a szavamra, de soha nem vagyok a társaság közepe.

- Megbízható vagyok, nem ültetek fel lányokat érzelmi hullámvasútra, utálom a játszmákat.

- Elégedett vagyok azzal, amerre az életem tart minden téren.

-Elég feszített tempóban élek és ezt élvezem, hétköznap pörgök, hétvégén pihenek.

- Nem bírom a kisfarok komplexusban szenvedőket és nem érdekel, ha a szomszédnak nagyobb az autója, telefonja stb, mint nekem.

- Egészséges az önbizalmam,ami a magyar kultúrában sajnos egyenlő a dicsekvéssel.


Köszönöm, hogy elolvastad. :D


2018. márc. 19. 21:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam ennyit magamról, hogy ne ragadjunk le a "te mit adsz cserébe?" kérdésnél.
2018. márc. 19. 21:36
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket miért soroltad a hátrányok közé?

"- Megbízható vagyok, nem ültetek fel lányokat érzelmi hullámvasútra, utálom a játszmákat.

- Elégedett vagyok azzal, amerre az életem tart minden téren. "

2018. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy kifejezetten jonak hangzik.
2018. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyok, teljesen rendben vagy

ilyen tulajdonságokkal válogass is, nyugodtan megteheted mert léteznek ilyen lányok csak nehéz őket megtalálni

2018. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

A "hátrányaim" rész alatt egyetlenegy hátrány sem lett felsorolva.

Úgyhogy gondoltam, kicsit segítek:

-beképzelt

-nárcisztikus

-önimádó

-divatmajom

-törtető

-beszűkült


Az elvarásaid nem nagyok, csak az önképed torz :)

2018. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

#5 Minden elfogultság nélkül erre reagálni szeretnék. Én nem vagyok se kutyája, se macskája a kérdezőnek, de!

1: Igen is fel lett sorolva hátrány. Nehezen tud beszélni az érzelmeiről, nem tartja magát különösképp vonzónak, nem elég szociális. Ennyi mindenképp.


2:

"-beképzelt

-nárcisztikus

-önimádó "

Ez a 3 szó szinoníma.


3:

"-divatmajom

-tö rtető

-beszűkült"

Szerintem ez nem derül ki a leírtakból.

2018. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Szerintem nincs veled semmi gond, viszont ha így is hiába próbálkozol, akkor olyan probléma lehet, hogy egyszerűen nem tudod, milyen csajokkal kéne kezdened.
2018. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. #2 azért negatívum, mert a nők többsége így unalmasnak tart. Rajtam nem kell izgulni, hogy milyen lelki bajom van, ki flörtöl velem, mibe kötök bele stb... illetve nem fogok holnap valami gyökeresen új dologgal előállni, mert tudom, hogy mit akarok.
2018. márc. 20. 06:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Tipikusan azt csinálod, amit sok más férfi is, pl ezzel a listával is.


Oké, csodálatos hogy leírtad magadról ilyen tárgyilagosan a lényeget. És? Az a baj, hogy ez megint az, hogy ezek között nincs az a kis plusz, ami felkelti egy nő figyelmét, érdeklődését.


A nők nem ilyen lista alapján választanak, hogy legyen rajta minél több pont kipipálható. Tök férfi aggyal gondolkozol, ami nem baj, csak képtelen vagy magad egy pillanatra is a nők helyébe képzelni.

2018. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!