Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek màr úgy, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek màr úgy, hogy nincs értelme az életnek?

Figyelt kérdés

A napokban nagyon kiégett érzéseim vannak.

Valószínű, mert most pihenek egy ideje a vizsgák után, és csak látom, hogy az ismerőseimnek mennyivel jobb dolguk van.

Én meg csak fekszem itthon, senki nem keres. Semmi siker élményem nincs. Egyszerűen nem látom, hogy lenne értelme az egésznek és hogy valaha jobb lesz.


Aggódom emiatt, már rég volt ennyire rossz kedvem. Egy betegség miatt erősnek kellett lennem, és úgy éreztem hogy mentálisan is felnőttem. Egyedül sikerült leharcolni az egészet. És most úgy érzem, hogy én is erdemelnék végre valami jót az élettől. Hogy végre valami velem is legyen, ami boldoggá tesz.

Erre nemhogy jó történne, de semmilyen tervem nem jön össze erre a nyárra se.


Valamiért úgy gondoltam, hogy majd ha teszek magamert és osszeszedem magam mindenhogy majd bevonzom a jót. De nem megy.


Aki volt már hasonló helyzetben. Mivel tudott magán és a hangulatán segíteni?


Köszi a válaszokat! Egy 23 lány


2018. jún. 26. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Igen.


Látványos eredményt csak a pszichoterápia ért el nálam. Na meg próbáld magad lefoglalni, akár egyedül is. Én is nehezen viselem a magányt, de ha belesüppedsz a semmittevésbe, csak rosszabb lesz.Úgyhogy még ha egyedül is, de kérlek, csinálj valamit. :)


22/N

2018. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy az életemnek nincs, azt soha. Azt, hogy az emberi kapcsolataimnak nincs...na azt igen.
2018. jún. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Épp örülj neki, hogy vége a vizsgáknak , ez maga már siker :) 26F
2018. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hat igen.. most a barátaim se érnek rá az is közre játszik ebben.

Meg nem gondolnám hogy pszichológus kellene csak.. olyan kiuresedettnek érzem magam.

2018. jún. 26. 00:21
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem csak egy kiadós dugásra van szükséged, komolyan...
2018. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Egy jó festő vagy burkoló fiú kellene neked.. az helyre rakna a boldogság hormonjaidat.. nem ám ezek a sznob onimadok..
2018. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Senki sem keres? Akkor keresd te az ismerőseidet, javasolj nekik programokat, ahová szívesen veled mennének. Sikerélményt szeretnél? Keress valami nyári munkát, ne otthon unatkozz. Ha csak otthon ülsz, keseregsz, és azon gondolkozol, hogy kinek miért és mennyivel jobb, attól nem fog semmi változni.
2018. jún. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
#7-essel nagyon egyetértek. Bent a szobádban mi változhatna?...! Ki kell lépned a komfort zónádból. Bármi lehet az: egy idény munka a Balatonnál, vagy csak egy nyári mezőgazdasági munka...szóval, csak emberek között legyél.
2018. jún. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem érzem, tudom, hogy az enyémnek nem sok van, évek óta.

44F.

2018. jún. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 peca1000 ***** válasza:

Netes társkeresőkre fel, azt irány pasizni.


Romantika és szex kell neked.


Ez az élet értelme!


Na meg a marhapörkölt :)

2018. jún. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!