Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudja tönkretenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudja tönkretenni egy átlagos/csúnya, rosszul kereső férfi a csinos, okos, jelenleg diák barátnője önbecsülését?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés.


És ne ragadjunk le amellett, hogy egyáltalán hogy jöttek össze.


2017. dec. 28. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy rosszindulatú megjegyzésekkel lerombolja, de egyvalamit ne felejtsünk el, csak azt lehet befolyásolni, aki hagyja magát. Ha egy lánynak van egy kis esze, nem megy bele egy romboló kapcsolatba. Ezért kell tisztában lenni a saját értékeinkkel és ezeket minimum elvárni a partnerünktől is, akkor nem alakul ki ilyen probléma.
2017. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De mit tud tenni? Mit tud mondani?
2017. dec. 28. 10:29
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Magamat ismerve semmivel.

Mondhatja, hogy nekem könnyű mert... nekem meg szr, mert...

Te csak egy... bezzeg

Max a záródó ajtónak mondhatja.


Ám mi értelme rombolni?

2017. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert eleve komplexusos/nem akarja, hogy a barátnője elhagyja.
2017. dec. 28. 10:37
 5/19 anonim ***** válasza:
Folyamatos becsméreléssel rombolja az önbizalmát.
2017. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért kellene?

Nyilván nem vagy annyira csúnya/átlagos és nem is kereshetsz rosszul ha ennek a csinos okos csajszinak megfelelsz! Kivel akarsz versenyezni? Nem értem.

2017. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Munkád sincs, nincs élettapasztalatod, dologzni nem olyan ám, ahogy elképzeled, nehéz lesz megállnod a helyed a valós világban mert ilyen meg olyan vagy..butaságot tanulsz, azzal úgy sem lesz munkád, mindent felezzünk, mert nem akarlak/sosem foglak eltartani.


Aztán csinos nőkre tesz megjegyzést, kiemel rajtuk részeket, pl a kisebb mellű de szép barátnőjének nagyobb mellű szintén szép nőket mutogat vagy dicsér. Keveset és általánosan dicséri a csajt, vagy csak egyoldalúan. Felhívja a figyelmét, hogy ezt vagy azt ne hordjon, mert rosszul áll neki. Új frizurát vagy hajszínt javasol számára.


Ezt velem mind megcsinálta a lúzer exem, és csak utólag vettem észre. Ő dobott engem, pedig mindenki csodálkozott, miért álltam egyáltalán le vele..


Nem direkt csinálta, egyszerűen ő ilyen. Észre sem vette az egészet..

2017. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell sok ész hozzá kérdező.Egyszerű a válasz, úgyhogy a lány hagyja magát, és képes hosszabb időtartamon keresztül hallgatni az alázó mondatait.Önbecsülése az ilyen lányoknak semmi sincs, akinek van, az első szó hallatán kivágja a jól megérdemelt francba az ilyen pasit.

Miket mondhat?Pl.: Semmit sem érsz, csak egy lábtörlő vagy.Semmi különleges nincs benned, csak a tested.Arra jó vagy, hogy megdugjalak.Ez meg az mennyivel különb tőled.Eszed sincs, dolgozni sem tudsz, tanulni se.Semmit nem tudsz felmutatni, bezzeg én(oszt'közben ő se).Senkinek se kellesz rajtam kívül és nem is fogsz.Csak egy ribi vagy(közben ő az, aki minden nőre csurgatja a nyálát).A pénz számolva, az asszony csak verve jó.A nőnek a konyhában a helye.

Mondanak ezek még sok félét..de mindent leírni ide nem lenne elég a hely meg a nap se.Elég sok hím soviniszta megnyilvánulásokkal rendelkeznek az ilyen példányok, akik ebben lelik örömüket.

2017. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. dec. 28. 10:42
 10/19 A kérdező kommentje:
És burkoltabban? Passzív-agresszív mondatok? Hiszti? Féltékenykedés? Kisajátítás?
2017. dec. 28. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!