Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan használjam a Csajok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan használjam a Csajok és pasik társkereső oldalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Regisztráltam, kitöltöttem mindent, de még nem fizettem elő. Nem tudom, hogyan használjam, mi mit jelent az oldalon, és ennek megfejtéséhez kérnék segítséget.Például mit jelen a kis csillag a fotók jobb alsó sarkában? Honnan tudom azt, hogy ki használja aktívan ezt az oldalt, mert nagyon sok olyan embert látok rajta, akiről már régóta tudom, hogy már nem társkereső. Aki ismeri már ezt az oldalt, kérem segítsen, vagy aki tud jobb helyet a netes ismerkedéshez, azt is szívesen venném. Köszönöm!

2018. jún. 26. 05:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól beletenyereltél, remélem nem fizettél érte, lehúzás az egész, hagyd ott minél előbb. :D F
2018. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt voltam ott. Semmit nem ér. Mindenért fizetned kell. Pénztemető.

F

2018. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Jelenleg már az összes netes tárkereső egy haszontalan hulladék! Ha nem nézel ki jól, akkor a kutyát sem fogod érdekelni. A net kizárólag csak a külsőről szól, olyan mint egy katalógus, ahol csak a legszebbeket jegyzik meg a nők. Egy jó pasi meg az életben is dúskál a nők között.


Amúgy mit vársz? Sikertelen vagy a való életbe a lányoknál. Sikertelen vagy az "átlag" társkeresőkön. Szerinted létezik olyan oldal, ahova a nők azon része regisztrál, akiknek nem a külső számít, hanem a belső értékeid. Figyelj! Minden társkeresőnek ugyanaz a merítése, azaz ugyanazok az emberek regisztrálnak rájuk.

Egy fillért se adj ki ezekre!!!

2018. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!